gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Bil ki Allah(cc) biliyor..

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

Denemekten , Çabalamaktan Yorulup Cesaretin Kırıldığında, Bil Ki.... . Allah Ne Kadar Uğrastığını Görüyor...

Kalbin Taş Kesilecek Kadar Ağladığında..

Bil Ki.... .
    Allah Döktüğün Gözyaşlarını Sayıyor...

Hayatın Durduğunu, Zamanın Aleyhi ne işlediğini Düşündüğünde
    Bil Ki.... .

Allah Seni izliyor...

Hayallerin Yıkılmış, Umudun Kalmamış Ve Kendi Kendin e Neden Böyle Diye Soruyorsan

Bil Ki.... .
    Allah Cevabını Biliyor...

Hiç Neden Yokken içinde Tuhaf Bir Huzur Hissettiğinde,
    Bil Ki.... .
    Allah Sana Fısıldıyor..

Bütün işlerin Yolunda Gidiyor Ve Teşekkür Etmek için Her An Bir Neden Daha Oluyorsa,

Bil Ki.... .
    Allah Seni Kolluyor...

Bütün Kalbin le Dilediğin şey Sonunda Gerçek Olduysa,
    Bil Ki.... .
    Allah Sana Gülümsüyor...

Nerede Olursa n ol, Ne Düşünürsen Düşün, Ne Yaparsan Yap,
    Bil Ki.... .
    Allah Biliyor..

(alıntı)

2. cαмeℓiα

cαмeℓiα Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bil ki Allah(cc) biliyor..
    canim benim cok guzelll ALLAH razi olsun insan bazen bunlari dusunemiyor malesef:(

(bu arada imzan çok guzel bitanem..)

3. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Bil ki Allah(cc) biliyor..

saol canımın içi biricik dostum . seni çok seviyorum ... yorumun içinde ayrıca teşekkürler canım benim..

4. umudum var

umudum var Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Allah razı olsun cok guzel

Bil ki Allah(cc) biliyor.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ALLAH(cc) KİFL'İ BAĞIŞLADI..

ALLAH(cc) KİFL'İ BAĞIŞLADI..

allah kifli affetti Çok eski devirlerde Kifl adında bir adam vardı. Kifl, ahlakî ve insanî değerlere önem vermeyen, para kazanmak için her yolu meşru gören çok zengin bir adamdı. Zenginliğini de faizden elde etmişti. Dara düşen, ihtiyacı olan kimse kendisine geliyor, o da yüksek bir faizle geri ödenmesi şartıyla onlara para veriyordu. Vadesi geldiği zaman kişi parasını ödeyemezse bu sefer faiz...
  2. Allah Biliyor

Allah Biliyor

Denemekten , Çabalamaktan Yorulup Cesaretin Kırıldığında, Bil Ki..... Allah Ne Kadar Uğrastığını Görüyor, Kalbin Taş Kesilecek Kadar Ağladığında, Bil Ki........ Allah Döktüğün Gözyaşlarını Sayıyor, Hayatın Durduğunu, Zamanın Aleyhine işlediğini Düşündüğünde Bil Ki....... Allah Seni izliyor, Hayallerin Yıkılmış, Umudun Kalmamış Ve Kendi Kendine Neden Böyle Diye Soruyorsan Bil Ki.......
  3. ALLAH cc nin sormayacakları

ALLAH cc nin sormayacakları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. En batmaz denilen gemiler bile batar biliyorum ki Pollyannalarda ağlar

En batmaz denilen gemiler bile batar biliyorum ki Pollyannalarda ağlar

. Hep kandırdılar bizi çocukken... Pollyanna varmış hep gülermiş bir oyun oynarmış.Pollyanna hiç ağlamazmış! Herşeyden bir mutluluk çıkartır en berbat şeylere de kötünün de kötüsü var dermiş. Masallarla yaşar hayallerle coşarmış. Masum bir gülüşü varmış Pollyanna nın... Hiç birşey eskitemezmiş o çocuk gülüşünü... Bir gün gelmiş ki hayat türlü türlü oyunlarına bir...
  5. Allah cc .. sen yeter ki zikret...

Allah cc .. sen yeter ki zikret...

Adamın biri her zaman "Allah Allah" diye zikreder bu zikirden dolayı ağzı bal yemiş gibi tatlanırdı. Bir gün şeytan gelip : - "Ne durmadan Allah Allah deyip duruyorsun bunca zamandır Allah demene karşılık bir kerecik olsun Allah (c.c) "lebbeyk kulum." dedi mi sana... Hiç sende utanma sıkılma yok mu? Daha ne kadar Allah deyip duracaksın?" dedi. Bunun üzerine...

Sayfayı Paylaş