gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

bil ki....

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yağmurlarla birlikte ağlıyorum sana, bana... Yüreğime katıyorum seni katabildiğim kadar. Ruhum bembeyaz perdenin arasından sıyrılıp senin karmakarışık hayalinle dolaşiyor sensiz gecelerimde. O zifiri karanlıkta dualar ediyorum. Kendime bile dilemediğim dileklerle sürüyorum seni aydınlığa. Tükenmiyecektik...
    Tükenmiyecektim...

Boğazım düğüm düğüm. Bu öyle birşey ki; acılarin en kahırlısı. Ve ben kahroluyorum..

Söylesene. Sen benden Vazgeçebildin mi?

Oysa derdim ki; benim kırılgandır umutlarım... Biliyorum ki uzağa atarım yakınıma düşersin... Bu kadar yakınıma düşeceğini nerden bilirdim.

Ve bil ki çok sevdim seni kisa bir zamanda; bu lanet olasi ayrılığa inat...

----

Biliyor musun, yine bu kentin sokaklari ıslak. Bulutlar ağlıyor, bense onlara eşlik ediyorum.

Ağladığımı kimseler fark etmiyor. Sırılsıklamım ve en ÇOCUK halimle üşüyorum...

Böyle bir yağmurlu gecede çıkıp gelmiştin. O andan sonra yüreğime sakladım, her solukta duyabilmek için seni.

Başımız yoktu bizim, sonumuz da olmayacak. Bir anda başladık. Dokunan kadar dokunulanın da sarsıldığı o an boyunca yaşadık seninle aşkın tüm evrelerini; tüm umudunu, şefkatini ve fırtınalarını. Tek bir dokunuşta bir büyük sırrı paylaşarak yaşadik

ve bil ki çok sevdim seni.....

bil ki.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilmeyenler bilsin ki!

bilmeyenler bilsin ki!

Bilmeyenler bilsin ki aşk bir güneşe benzer Aşkı olmayan gönül sanki taşa benzer. Taş gönülden ne biter dilinde ağı tüter Çok yumuşak söylese sözü savaşa benzer. Aşk dolu gönül yanar yumuşar muma döner Kararır taş gönüller sarp katı kışa benzer. *** Senin aşkının oku, demirden taştan geçer Aşkına düşen kişi can ile baştan geçer. Gece gündüz eder zâr, aşkın ile olur yâr Endişesi sen olan...
  2. Serdar Ortaç - Bilsem Ki

Serdar Ortaç - Bilsem Ki

Dokunsam ağlar mısın Düşünüp o yılları Bir dokun bin ah işittim senden Bu kadar kolaymıydı vazgeçmek benden Ağlasam duyarmısın feryadımı Yüzüme bakarmısın son kez İçimde yorgunluğun, mutsuzluğun Sebebi bir tek sensin bu umutsuzluğun Kalbim yıllar geçse de affetmeyecek Bilsem ki gözyaşım hiç dinmeyecek Sensiz bu son gecem bu son sabahım Tadı yok bu mevsim ayrılıkların Bilsem ki bir daha hiç...
  3. Bimeyenler Bilsin ki İlahisi

Bimeyenler Bilsin ki İlahisi

Bilmeyenler bilsin ki aşk bir güneşe benzer Aşkı olmayan gönül sanki taşa benzer Taş gönülden ne biter dilinde ağı tüter Çok yumuşak söylese sözü savaşa benzer Aşk dolu gönül yanar yumuşar muma döner Kararır taş gönüller sarp katı kışa benzer *** Senin aşkının oku demirden taştan geçer Aşkına düşen kişi can ile baştan geçer Gece gündüz eder zâr aşkın ile olur yâr Endişesi sen olan yemekten...
  4. Şunu Biliniz ki...

Şunu Biliniz ki...

Fakat şunu biliniz ki hepiniz, herkes öldürür sevdiği şeyi... Kimi bir acı bakışla, kimi fısıldayarak sevgi sözlerini... Korkak öperek öldürür, yüreklisi kılıçla kırpmadan gözlerini... ~ Oscar Wilde ~

Sayfayı Paylaş