gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bil;

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bil; sana ettiklerim cezasız kalmadı, yaptıklarımın bedelini teker teker ödedim..
    Giderken benim sana yaşattıklarımı bana da başkası yaşatsın diye ah etmiştin ya,
    bil;
    ahın yerde kalmadı..
    Öyle bir zalimin eline düştü ki kalbim,
    sana çektirdiklerimin bin beterini çektim..
    Öyle haklı çıkardı ki seni zaman,
    acıyla her `ah` çekişimde aklıma sen geldin..
    İsterdim ki böyle yaşanmasaydı her şey,
    almasaydım giderken ahını..
    Şimdilerde anlıyorum;
    öyle büyük bir sevgin varmış ki elimin tersiyle ittiğim,
    ben bunun bedelini bir ömre bedel bir aşkla sevip,
    hiç sevilmeyerek ödedim..
    Sen bana zarar gelmesin diye delirirdin ya;
    ben bunun kıymetini bilememenin cezasını acımdan ölsem bana mısın demeyen birini severek çektim..
    Affet beni ne olur..
    Öyle kördü ki gözlerim;
    neyin doğru, neyin yanlış olduğunu göremedim!
    Yalvarırım ah etme bana artık..
    İnan yaptıklarımın bedelini yıllardır her nefes alışımda ödedim..
    Ve sen de bir zamanlar gerçekten sevdiysen beni,
    ne olur affet, azad et bu günahkar yüreğimi..
    Et ki huzur bulayım..
    Bir zamanlar umursuzca sana yaşattıklarımı bir başkası burnumdan getirince sevip te sevilmemek neymiş ben de anladım,
    içime sığmıyor artık vicdan azabım..
    Suçlu bendim, ben haksızdım;
    ama ne olur bağışla, toyluğuma, aşkı sevgiyi bilmeyişime ver yaptıklarımı..
    Belki o zaman geç te olsa mutlu olabilirim..

Bil; konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Reyhan Karaca - Bile Bile

Reyhan Karaca - Bile Bile

Ben aşktan çok şey bekledim Umduğumu bulamadım Ben seni yürekten sevdim Ama sana yaranamadım Bu kadar acıyla dünya batmaz Korkma canım canın yanmaz Kalbimi sardı bu aşk yarası Öyle kolay kolay son bulmaz Aslında seni çok iyi tanıyorum Bile bile kalbimi yaralıyorum Günleri ayları sıralıyorum Senle de sensizde yapamıyorum
  2. Gülben Ergen - Bile Bile

Gülben Ergen - Bile Bile

gülben ergen bile bile gülben ergen gulben bilendik bir gidiş treniyle başlar yolculuk dönmek istediği bir adres mi varmışş acısam kalbime acıtmıyor diye özlemde eskimiş özletmiyor bile hızlı hızlı çıkalım şu merdivenleri eteğimden yapraklar dökülüversin ne ağlatan bi sema ne ağlayan gözleri hatta eteğim bile olmayı versin bile bile bile bile bilendik işte güç olduk öfkelendik suç olduk...
  3. Levent Yüksel - Bile Bile

Levent Yüksel - Bile Bile

Bir arada olabilmek ne mümkün Bir arada kalabilmek İmkansız Seneler alıp gitmiş Ne var ne yoksa her şeyi İnanılmaz değişen ben miyim İnanılmaz bu yabancı da kim Sen misin böyle uzak Veda sözleri söyleyen Geri dönmek inan işten değil Hani var ya tutamazsın kendini Bir ümitle ya olursa dersin hep Bile bile herşeyin bittiğini Sonradan kor,sonradan kor Ayrılıklar an be an Akıp gider zaman sana...
  4. ÖzLeM Ay - biLe biLe

ÖzLeM Ay - biLe biLe

özlem ay özlem ay bile bile sarki sözü ozlem gideceğini sevdim şarkı sözü Burda (almanyada :tik:) cok yaygin olan bir sanatcidir özlem ay. Yeni albümünde BiLE BiLE parcasini sizlere sunuyorum... :) Cok gzl bir slow sarki, dinlemenizi tavsiye ederim Meleklerim :tik: Yaşanması gerekiyormuş yaşadım bitti Sana olan sevgim güvenim şu anda bitti Herşey mazide kalmış silindi gitti...
  5. çocuklarımızı bile bile zehirlemeyelim…

çocuklarımızı bile bile zehirlemeyelim…

BU konu;çocuklarımızı zararlı yiyeceklerden koruma,çocukları zehirlenmelere karşı koruma hakkında bilgiler vermektedir Okullar açıldı,sevgili annelerin koşuşturması başladı.Duyarlı anneler çocuklarının beslenme çantasını sağlıklı yiyeceklerle doldururken,bilinçsiz anneler nasılsa okul kantininden beslenir diyerek çocuklarını malesef bile bile zehirliyor.Çocuklarda okul kantininden...

Sayfayı Paylaş