gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bilardo okullarda seçmeli ders olacakmış doğru mu ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben süper bir haber duydum artık bilardo okullarda seçmeli ders olacakmış.Ben de yeni yeni merak sarmıştım,i sınıftaki erkek arkadaşlardan öğrenmeye çalışıyordum. Doğruysa bu haber süper :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Öğrencilerin özellikle lise döneminde derslerini astığı bilinir. Ama şimdi öğrencilerin asmayacağı bir ders geliyor. Özellikle okul kırılarak gidilen bilardo salonları belki bu dersle tarih oluyor. Türkiye Bilardo federasyonu tüm liselerde bilardo dersi okutulması için hazırlıklara başladı.
    Milli Eğitim Bakanlığı ile ortak yürütülecek çalışma sonucu tüm liselerde bilardo dersi okutulacak. Bilardo Federasyonu başkanı, bu yolla türkiyede Semih Saygıner gibi isimlerin çok küçük yaşlardan itibaren yetiştirilebileceğini söyledi.

Bilardo okullarda seçmeli ders olacakmış doğru mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ana okulunda ingilizce öğretilmesi doğru mu sizce?

ana okulunda ingilizce öğretilmesi doğru mu sizce?

anaokulunda ingilizce nasıl öğretilir ana okulunda ingilizce öğretilmesi doğru mu sizce?
  2. bilardo seçmeli ders oluyor

bilardo seçmeli ders oluyor

Bilardo, lise ve dengi okullarda seçmeli ders oluyor..Keşke bizim zamanımızda olsaydı hahaha . Bilardo Federasyonu, Milli Eğitim Bakanlığı ile imzalayacağı protokolle bilardo sporunu okullara sokmayı hedefliyor.Federasyonun MEB ile imzalayacağı bilardo sporunun yaygınlaşmasını sağlayacak protokolün süresinin 1 yıl olarak belirlendiği, bu bir yılın son bir ayında, taraflardan itiraz...
  3. okullarda kılık kıyafet artık serbest olacakmış doğru mu?

okullarda kılık kıyafet artık serbest olacakmış doğru mu?

Bugün tvde haberlerde okullarda bundan böyle öğrencilerin istediği gibi giyinip okula gideceği hakkında yasa çıktığı söylendi. Hatta resmi gazetede yayınlanmış. Bu doğru mu ? Artık çocuklar serbest mi giyinecek ?
  4. okul kıyafet yönetmeliğinde beden derslerinde eşofmanlar nasıl olacak

okul kıyafet yönetmeliğinde beden derslerinde eşofmanlar nasıl olacak

Kızımın okulunda ve pek çok okulda da beden dersinde tek tip eşofman giyiliyordu.Yeni yönetmelikte de böyle mi olacak yoksa o da mı serbest olacak ?
  5. kasko 100 tl olacakmış doğru mu?

kasko 100 tl olacakmış doğru mu?

Arkadaşlar ben bir şey duydum acaba doğru mu ? 100 TLye kasko yaptırılabilecekmiş.Bunun ne kadarı doğru bilgi verirmisiniz?

Sayfayı Paylaş