gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

bilardo

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

[flash]http://www.fixoyun.com/game/25869585/5330.swf[/flash]​

Amerikan bilardo sevenler için hazırlanmış bir oyun, Yapmanız gereken Istakayı mouse ile vuruş yapacağınız alanı seçmeniz ve daha sonra "Strike" tuşuna basmanızdır.

bilardo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilardo seçmeli ders oluyor

bilardo seçmeli ders oluyor

Bilardo, lise ve dengi okullarda seçmeli ders oluyor..Keşke bizim zamanımızda olsaydı hahaha . Bilardo Federasyonu, Milli Eğitim Bakanlığı ile imzalayacağı protokolle bilardo sporunu okullara sokmayı hedefliyor.Federasyonun MEB ile imzalayacağı bilardo sporunun yaygınlaşmasını sağlayacak protokolün süresinin 1 yıl olarak belirlendiği, bu bir yılın son bir ayında, taraflardan itiraz...
  2. Bilardo masasından araba

Bilardo masasından araba

Hindistan'da Sudhakar Yadav isimli bir adam bilardo masasını otomobile çevirdi. Haydarabad'da yaşayan Yadav'ın dizayn ettiği araç 150 cc'lik motora sahip. Saatte 45 kilometre hız yapabiliyor.
  3. Bilardo ve Yemek masasi

Bilardo ve Yemek masasi

Alacaginiz Bilardomasasini evin neresine koyacagim diye kafanizi yormayin :D bu masayi alin üstünde yemek yiyin ardindan Esinizle Dostunuzla Bilardo keyfine baslayin....
  4. Bilardo okullarda seçmeli ders olacakmış doğru mu ?

Bilardo okullarda seçmeli ders olacakmış doğru mu ?

Ben süper bir haber duydum artık bilardo okullarda seçmeli ders olacakmış.Ben de yeni yeni merak sarmıştım,i sınıftaki erkek arkadaşlardan öğrenmeye çalışıyordum. Doğruysa bu haber süper :D

Sayfayı Paylaş