gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bildiğim Bir Şarkı Var ..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Merhametsiz karanlıklar içindeyim Ne zaman güneş doğacak bilmiyorum Mavi denizlere mor dağlara karşı

Bildiğim bir şarkı var onu söylüyorum

Bütün şarkılar gibi kederli ..

Sokaklar, caddeler, evler bomboş

Yokluğun sırtıma saplandı bir bıçak gibi
    Akıtır taşa, toprağa kanımı

Dünya seninle aydınlık ve güzeldi
    Şimdi bin güneş doğsa götürmez karanlığımı

Yanmaz elinin değmediği ışıklar
    Gel, o şarkıyı beraber söyleyelim
    Tut ellerimden beni aydınlığa çıkar

Mavi denizlere, mor dağlara karşı
    Bildiğim bir şarkı var onu söylüyorum

Bildiğim Bir Şarkı Var .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alex - Bir Bildiğim Var

Alex - Bir Bildiğim Var

sen bir gul yeter gunesim olursun benim bir tek soz soylesen canimi alirsin benim yillarca seni cilginca sevdim bir golge gibi pesinden geldim sensizdim gunlerce yalnizda
  2. Sagopa Kajmer Çünkü Bir Tek Yol Var Şarkı Sözleri

Sagopa Kajmer Çünkü Bir Tek Yol Var Şarkı Sözleri

sagopa kajmer Sagopa Kajmer, şarkı sözleri, 2011, şarkıları, sözleri, burada arkadaşlar. Sagopa Kajmer'in Saydam Odalar albümünün parçalarından biri olan Çünkü Bir Tek Yol Var' ın sözlerini sizlerle paylaşıyorum arkadaşlar. Verse 1 Düşüncelerden düşüncelere taşınıp duruyorum. Düşünüp dururken kalbimi aşındırıyorum. Gerçeğin gözlerinin içine bakmak ve bakarken göz kırpmamak şifrem. Müzüik...
  3. Can Bonomo Bir Sebebi Var Şarkı Sözü

Can Bonomo Bir Sebebi Var Şarkı Sözü

Can Bonomo Bir Sebebi Var Şarkısının Sözleri Bir Sebebi Var Şarkı Sözü Can Bonomo Merhaba Melek'lerimiz ve sevgili misafirlerimiz, sizlere bu yazımızda Can Bonomo'nun Bir Sebebi Var adlı şarkısının sözlerini sunuyor ve Can Bonomo hayranlarını bu sayfamızda topluyoruz:) İçtim ulan kaçılın önümden , Az mı çektim onun ellerinden ? Sen hiç mi ama hiç mi içmedin, Ben kimi bekledim ? İçtim...
  4. Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü Arkadaşlar Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısının sözlerini bilen var mı aranızda?
  5. Bursada bildiğiniz gerçekten konusunda iyiiii bir FALCI var mı ?????

Bursada bildiğiniz gerçekten konusunda iyiiii bir FALCI var mı ?????

Arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemedim...Ama bana yine de önerisi olan meleklerrr var mı?? :)):)) Gerçi Bursa küçük biyer..muhakkak çoğunu duydum yada giden arkadaşlarım olmuşturr..ama çoğu maddi yönden sömürülüyo yada uydurmasyon..Ben birini biliyorum hatta 2 arkadaşıma yıllar önce ne dediyse şimdi yaşıyorlarr...yalnız kadın artıkk bakmıyormuş.Bursa halinin arka tarafında...

Sayfayı Paylaş