gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bile Bile Yandı *YÜREĞİM*

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Kaç kere sustum
    aşkı güz yapanlara varamadığım ?
    derdi soran bana
    bin dert yükledim aşikar duvarlara
    ağlayamadım sevdayı oyun sananlara
    nefesimde yaşattım isminin adına
    hissetmeden yalandan haykıranlara
    engeli göremedim son bakışlarda
    kokuna sarıldı gitti şimdi rüzgarlar da
    bile bile yandı yüreğim
    yana yana söndü yüreğim
    benim sonum sende bilirim
    UNUTAMADIM SENİ...

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    UNUTAMADIM SENİ
    Bazı şeyler unutulmuyor ne yaparsan yap biyere kazınıp kalıyor..
    Emeğine yüreğine sağlık cnm çok tşkler...

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    güzelmiş teşekkür

Bile Bile Yandı *YÜREĞİM* konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bil;

Bil;

Bil; sana ettiklerim cezasız kalmadı, yaptıklarımın bedelini teker teker ödedim.. Giderken benim sana yaşattıklarımı bana da başkası yaşatsın diye ah etmiştin ya, bil; ahın yerde kalmadı.. Öyle bir zalimin eline düştü ki kalbim, sana çektirdiklerimin bin beterini çektim.. Öyle haklı çıkardı ki seni zaman, acıyla her `ah` çekişimde aklıma sen geldin.. İsterdim ki böyle yaşanmasaydı her...
  2. Reyhan Karaca - Bile Bile

Reyhan Karaca - Bile Bile

Ben aşktan çok şey bekledim Umduğumu bulamadım Ben seni yürekten sevdim Ama sana yaranamadım Bu kadar acıyla dünya batmaz Korkma canım canın yanmaz Kalbimi sardı bu aşk yarası Öyle kolay kolay son bulmaz Aslında seni çok iyi tanıyorum Bile bile kalbimi yaralıyorum Günleri ayları sıralıyorum Senle de sensizde yapamıyorum
  3. Gülben Ergen - Bile Bile

Gülben Ergen - Bile Bile

gülben ergen bile bile gülben ergen gulben bilendik bir gidiş treniyle başlar yolculuk dönmek istediği bir adres mi varmışş acısam kalbime acıtmıyor diye özlemde eskimiş özletmiyor bile hızlı hızlı çıkalım şu merdivenleri eteğimden yapraklar dökülüversin ne ağlatan bi sema ne ağlayan gözleri hatta eteğim bile olmayı versin bile bile bile bile bilendik işte güç olduk öfkelendik suç olduk...
  4. ÖzLeM Ay - biLe biLe

ÖzLeM Ay - biLe biLe

özlem ay özlem ay bile bile sarki sözü ozlem gideceğini sevdim şarkı sözü Burda (almanyada :tik:) cok yaygin olan bir sanatcidir özlem ay. Yeni albümünde BiLE BiLE parcasini sizlere sunuyorum... :) Cok gzl bir slow sarki, dinlemenizi tavsiye ederim Meleklerim :tik: Yaşanması gerekiyormuş yaşadım bitti Sana olan sevgim güvenim şu anda bitti Herşey mazide kalmış silindi gitti...
  5. çocuklarımızı bile bile zehirlemeyelim…

çocuklarımızı bile bile zehirlemeyelim…

BU konu;çocuklarımızı zararlı yiyeceklerden koruma,çocukları zehirlenmelere karşı koruma hakkında bilgiler vermektedir Okullar açıldı,sevgili annelerin koşuşturması başladı.Duyarlı anneler çocuklarının beslenme çantasını sağlıklı yiyeceklerle doldururken,bilinçsiz anneler nasılsa okul kantininden beslenir diyerek çocuklarını malesef bile bile zehirliyor.Çocuklarda okul kantininden...

Sayfayı Paylaş