gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bileklik Sevenlere Altın Kaplama Modeller

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu altın kaplama bileklik modelleri konusunda bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, takılar kadınların eski zamanlardan beri vazgeçemediği materyallerden birisi. Zevkler ise çeşit çeşit. Kimisi altın hayranıdır, bilezikler, kolyeler, küpeler. Kimisi altın sevmez kafayı gümüşle bozmuştur. Kimisi de doğal taşlardan hoşlanır ve bu taşların verdiği şifalara inanır. İmitasyon genelde genç kesimin tercihidir ama zaman zaman takı modası akımlarına da uyulur ve altınlar gümüşler tercih edilebilir. Tabi bu sıralamada deri takıları da unutmayalım. Velhasıl-ı kelam hiç takı sevmeyen bile en azından alyansını parmağında taşır. Biz de bu sayfamızda bilekliklerden hoşlanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için altın kaplama bileklik modelleri sunuyoruz galerimizde...

nurrrr bunu beğendi.
  2. nurrrr

nurrrr Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    8-13 ve 20 bayıldım

Bileklik Sevenlere Altın Kaplama Modeller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altın bileklikler

Altın bileklikler

altın bileklikler spor altın bileklikler bileklik bebek bileklikleri bebek bileklikleri Her kıyafetinizle takabileceğiniz spor ve kılasik , modern bileklikler bence hepsi güzeller:)
  2. Altın Kaplama Takı Modelleri de paylaşın

Altın Kaplama Takı Modelleri de paylaşın

Ben bu yıl altın kaplama takılara bir merak sardım almayı düşünüyorum bazıları çok pahalı acaba diyorum renk atıyorlar mı sonradan ve ayrıca sizlerden Altın Kaplama Takı Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  3. Çok şık 2012 Altın Kaplama Kolye Ve Yüzük Modelleri

Çok şık 2012 Altın Kaplama Kolye Ve Yüzük Modelleri

2012 Altın Kaplama Takı Tasarımları 2012 Altın Kaplama Kolye Ve Yüzük Modelleri Ben de bu yıl altın kaplama takı modelleri trendlerine merak sardım ve kendime internette ki bir alışveriş sitesinden altın kaplama kelepçe bilezik aldım. Bu sayfamız da ise benim gibi altın kaplama takı sevenleri düşündüm ve sizler ile bir birinden şık 2012 altın kaplama bilezik modelleri ve kolye sevenler için...
  4. Kelepçeli Altın Bileklik Modelleri 2014

Kelepçeli Altın Bileklik Modelleri 2014

altın kelepçe modelleri 2014, altın bileklik modelleri, kelepçeli bileklik modelleri Sevgili melekler, düğün, nişan ve özel günlerde hediye olarak tercih edilen kelepçeli altın bileklik modellerini sizler için derledik. Düğünlerde gelinlerin gözdesi, diğer özel günlerde en ağır hediyelerin başında gelen kelepçeli altın bileklik modelleri, ister klasik ister modern tüm tarzları benimseyen...

Sayfayı Paylaş