gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bileklik Tasarımı isteyenler gelsin

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bileklik Tasarımı [​IMG]

Bileklik Tasarımı isteyenler gelsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar Gelin Buketi isteyenler baksın

Kızlar Gelin Buketi isteyenler baksın

Gelin Buketi Gelin Buketi Gelinliklerin tamamlayıcısı el buketlerinde trendler değişiyor. Klasik beyaz el çiçekleri rengarenk buketlerle yarışıyor.Kırmızı, mavi, yeşil rengarenk çiçeklerle düğünler de renk buluyor. Gelinlikle aynı tonlarda seçilen...
  2. Gül AHMEDİM İLAHİSİ... isteyenler gelsin

Gül AHMEDİM İLAHİSİ... isteyenler gelsin

gül ahmedim ilahi sözleri gül ahmedim ilahisi sözleri ilahisi ahmet Yapayanlız geceler de Anlamaz ki beni kimse Olacak sensin tek çare Dertlerime Gül Ahmedim. Gül Ahmedim Gül Ahmedim Canda canan Muhammedim Kurban olsun canım tenim Gözlerine Gül Ahmedim İşte şuramdaki yaram Ah ne yapsam ne yapsam Senden başka yok ki saran Kollarına Gül Ahmedim Geldim huzuruna senin İşte sağında Ebu...
  3. Topuz saçlı gelin olmak isteyenlere

Topuz saçlı gelin olmak isteyenlere

gelin topuzu gelin topuz modelleri topuz isteyenlere yapımı yeni Düğün gecenizde saçınızı topuzmu yaptırmak istiyorsunuz? Buradaki modeller size bir fikir olabilir kızlar.:)
  4. Bileklikler geldi kızlar geldi

Bileklikler geldi kızlar geldi

Bileklikler bileklikler Her bayan takıları çok sever şahsen ben öyleyim birde bilekliklerse bunlar olmazsa olmazlarımın arasına girer bileklikleri umarım begenirsiniz (begenilmicek gibide değiller ama ) hahaha
  5. Gelin Adaylarımız İçin Hoş Tırnak Tasarım Önerileri....

Gelin Adaylarımız İçin Hoş Tırnak Tasarım Önerileri....

Tırnak Tasarım Modelleri Gelinler İçin Tırnak Tasarımları Gelinler için tırnak tasarımı önerileri Tek taşımızı ve alyansımızı gururla sergileyeceğimiz ellerimizi en iyi nasıl hazırlarız? Düğün günümüz belki hayatımızda hiç olmadığımız kadar detaycı olduğumuz zamandır. Özenerek seçtiğimiz gelinliğimiz, saçımız, duvağımız, ayakkabımız ve her şey tamam; ancak ya tırnaklarımız?...

Sayfayı Paylaş