gebe
  1. miss_lady

miss_lady Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bilemedim ne desem ki ~

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında miss_lady tarafından paylaşıldı.

Buraya gelmekle iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorumm şöle bir baktımda herkes benden fazlasıyla büyük hepiniz ablamsınızz... :D
    ama umarım iyi bir seçim yaptım buraya gelmeklee:uhu: :D
    Ben Sevgi.. :)

2. nagish

nagish Forum Okuru

hoşgeldin sevgi ii yaptın buraya gelmekle:) ama anlamadım neden cehennem dedin şehre:S

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    tabiki de iii yaptın ...zaten bunu zamanla anlayacaksın....burası bir forumdan cokk büyük bir aile...ve hiç bir zaman bir aileden zarar gelmez...aramıza hoşgeldinn..küçük melek...

bilemedim ne desem ki ~ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne istiyorsun bilemedim...

Ne istiyorsun bilemedim...

ne istediğini ne anlatabildin,ne de hissettirdin. çözemedim ben senin bu karmaşık hallerini, ya sustun hiç kelam etmedin, yada sadece dalıp uzun uzun baktın uzaklara. uzaklığın kendineydi aslında kırgınlığın gibi, sitemin dosta değil en çokda düşlerine, neden bu kadar yüksekti hayallerin,umutların canının acısı ondaymıydı derin derin. zaman herşeyin ilacıymış öyle diyorlar ya,...
  2. Deseler ki;

Deseler ki;

Deseler ki, üç günün var; Üçünde de seni severdim... Ve bir gün de ben ekler, dördüncüsünde ölmeye giderdim yar! Deseler ki üç dakikan var; Üçünde de seni düşünürdüm... Ve bir dakika da ben ekler, dört dakika daha seni beklerdim yar! Deseler ki; üç kelimen var. Biriyle "Sen", kalan ikisiyle de "SENİ SEVİYORUM" derdim. Ve bir kelime daha ekleyip sonuna,...
  3. Patiklermi desem ne desem ...

Patiklermi desem ne desem ...

Bunlar galiba çok güzel evet evet çokk güzeller ay ben bayıldım vallahi melişler Allahım ya ne kadar da hoş duruyorlar.Bende istiyorum bunlardan :pasi: Buda bebeişinize :) minik meleğimize :):kucu:

Sayfayı Paylaş