gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bilen varmı Türklerin Misafirperverliği Nasıldır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar, Alman bir arkadaşımın Türkiye ye davet ettim ama ayıp olur rahatsız olursunuz diye gelmek istemiyor ona Türklerin ne kadar misafirperver olduğunu anlattım ama sandı ki ben o gelsin diye dedim:) Sizden Türklerin Misafirperverliği Nasıldır diye bir konu açmanızı rica ediyorum çünkü ona göndreceğim bu sayfayı:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Konukseverlik Türklerin en önemli özelliklerinden biridir. Misavirperverlik Türkleri diğer toplumlardan ayıran değerlerinden biridir. Misafir Türk toplumunda çok önemlidir. Türklere göre zorlu hayat koşulları karşısında insanların misafirperverlikleri sayesinde yaşamları kolaylaşır, ilişkileri gelişir ve kendilerini güvende hissederler. Türkler misafirlerini el üstünde tutarlar. Misafir için en güzel yemekleri yapar, en güzel odayı ayırır ve misafirlerin her ihtiyacını karşılamak için uğraşırlar. Böylece misafir kendini yabancı gibi hissetmez.
    Bu nedenledir ki misafirperverlik ülkemizin en tanınmış özelliklerindendir.

Bilen varmı Türklerin Misafirperverliği Nasıldır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rahimde yara dondurma işlemi nasıl yapılır bilen varmı kızlar

rahimde yara dondurma işlemi nasıl yapılır bilen varmı kızlar

Kızlar rahmimde yara varmış ismide servikal erozyon diyorlar, bu yara dondurma işlemini nasıl yaptırıyoruz sebebi ne bu yaranın ve işlemde acı duyuluyor mu ? Birde biliyorsanız fiyatı nedir ?
  2. aside nasıl yapılır bilen varmı ?

aside nasıl yapılır bilen varmı ?

Bamya sevenlerin bilecekleri bir yemek var, aside. Muhtemelen adminler bilir. Ben bu yemeğin yapılışını bilmiyorum.Arkadaşımda yedim hoşuma gitti.Şimdi bamyam var da tarif yok.Tarifini yazarmısınız..?
  3. mahidevran tarihte nasıl öldü bilen varmı?

mahidevran tarihte nasıl öldü bilen varmı?

Muhteşem Yüzyıl herkesi acayiğ sardı.O dönem yaşayan herkesi merak eder olduk. Benim en çok merak ettiğim Mahidevran.Sonuçta oğlu ölecek ve kahrolacak.Acaba o nasıl öldü gerçekte ?
  4. vodafone vodem internet ayarlarını nasıl yapabilirim bilen varmı ?

vodafone vodem internet ayarlarını nasıl yapabilirim bilen varmı ?

Arkadaşlar vodafone hattım var ve vodem kullanıyorum.Ricam şu ki vodem internet ayarları nasıl yapılıyor?Bilen varsa yardımcı olabilirmi?
  5. şımarık kız diyetini bilen varmı

şımarık kız diyetini bilen varmı

merhaba arkadaşlar geçen gün tülin şahinin programını izlerken şımarık kız diyetini duydum ama tam anlayamadım şımarık kız diyetini bilen ve seyreden varsa konu ile ilgili bana bilgi verebilirmi konuşmaların sonlarında yetiştim çünkü ve bu diyeti çok merak ediyorum:)

Sayfayı Paylaş