gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Bilge me mutluluklarrrrrr!!!

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sevgili BİLGE GÖKÇEN'nin evlilik yıldönümünü şahsım ve yönetim adına kutluyorum Bir bütün oluşturduğunuz birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz birbirine... Zaman çok kısa, yasam boyu birlikteliğe adım attığınız andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Bir hayati tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle? Mutluluklar! [​IMG]

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bilge me mutluluklarrrrrr!!!
    Canım dostum, Ecoşum, çok teşekkür ederim düşündüğün için. Bunun anlamı benim için büyük şu an. Hassasiyetin ve inceliğin için sağol canım benim. Teşekkür ederim. :) Kutladığın için. Güzel dileklerin için...

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

canım bilgem nice seneler devirin aşkla, sağlıkla ve cıvıl cıvıl bir yuvayla :)
    aşkınız daim olsun canım dünyanın en güzel temennileri senin ve eşinin üzerinde olsun canım :)

4. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkür ederim *****, sağol canım benim. Güzel dileklerin için de çok teşekkürler. :) Ben de sana dünya üzerinde yaşanabilecek en güzel aşkı ve mutluluğu diliyorum; gönlünce yaşayacağın... Sevgilerimle....

5. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]yıl dönümünüz kutlu olsun bilge gökçen size daha sevgi dolu daha huzurlu ve daha mutlu bir yıl diliyorum sevgiler

6. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

bnde cnm çok çok kutlarım allah bi ömür mutlu etsin en kötü gününüz böyle olsun herşey gönlünce olsun yüzün hiç solmasın aşkınız daim olsun

7. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili Gurbet Kuşu ve Azra, çok teşekkür ederim kutlamanız ve güzel dilekleriniz için. Sevgilerimle. :)

8. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Daha nice senelere mutlulukla huzurla geçmesini dilerim ALLAH ayırmasın her şeyin gönlünüzce olması dileğiyle...

9. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Allah ayırmasın canım :) Nice mutlu yıllara

10. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Evlilik eskidikçe şarap gibi yıllanır
    Sevgisi gönüllerde,tadı damakta kalır.

Dileriz sizinki de nice yıllarca sürsün
    Birlikteliğiniz hep örnek olsun,övülsün...

Bir yılınızı daha içtenlikle kutlarız,
    Sizler mutlu oldukça bizler yaşarız,varız

11. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Allah sizi hiç bi zaman ayırmasın nice böyle yıldönümü kutlamalara.. Sevgi,saygı her daim yanınızda bulunsun:)

Son düzenleme: 10 Haziran 2008
  12. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

YASANTINIZIN HER GUNU BUGUNKU GIBI SEVGI DOLU, MUTLU VE HEYECAN DOLU GECSIN. BIRBIRINIZE HEP BAGLI KALIN! MUTLULUKLAR...
    HAYAT KADEHSE EGER, ASK DA KADEHI DOLDURAN SARAPTIR. KADEHINIZIN HIC SARAPSIZ KALMAMASI DILEKLERIMIZLE, HAYAT BOYU MUTLULUKLAR DILERIZ.

[​IMG][​IMG]

13. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Tüm yaşantınız boyunca neşe dolu günler ve sevginizin hep çoğalması dileğiyle...

14. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Bir aşk gülümsemeyle başlar, öpücükle devam eder ve bir nikahla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, aşkınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!
    Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim....

15. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

bilge adminimin evlilik yıldönümünü kutlar eşiyle beraber sönmeyecek ömür boyu sürecek bir aşk,mutluluk ve sağlık diliyorum Rabbim gönlünüzdeki muradınızı teker teker versin inşallah sevgi ve saygı sizinle olsun mutluluğunuzu aşkınızın meyveleri minik bedenler süslesin mutluluğununza ortak olsun:)

Bilge me mutluluklarrrrrr!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilge Kadın

Bilge Kadın

DAĞLARDA SEYAHAT EDEN bilge bir kadın, bir dere kenarında değerli bir taş bulmuştu. Ertesi gün kadın başka bir gezginle karşılaştı. Adamın karnı çok açtı. Bilge kadından yiyecek birşeyler istedi. Kadın ona birşeyler vermek için çantasını açtığında değerli taşı gören adam, kadından onu da kendisine vermesini rica etti. Tereddütsüz: “Olur” dedi kadın. Aç gezgin, talihin nihayet...
  2. Meni

Meni

Rüyada meni, devamli olan nakit maldir, azi da çogu da articidir. Kendisinden meni çiktigini görse, bu onun için meydana çikacak maldir. Elinde veya yaninda baskasinin menisini oldugunu gören kimse, baskasinin malina kavusur. Nikahli birisi menisinin nikahlisina bulastigini görse, ondan muradina kavusur ve bir hayra isabet eder. Haniminin menisini bulastigini gören kimse, ondan faydalanir....
  3. bilge nickler

bilge nickler

bilge nickler bilge nickleri bilgi nickleri > Insan, hayatinin dörtte üçünü yapamayacagi seyleri istemekle geçirir. > Affetmek zaferin zekatidir. > Bilginin efendisi olabilmek için , çalismanin esiri olmak gerekir. > En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumusak ilik en sert kemigin içinden çikar. > Bilgisizligin üç biçimi vardir ; gerekeni...
  4. Bilge Kağan

Bilge Kağan

Bilge Kağan, 683 yılında doğdu. Babası Göktürk Devleti’ni yeniden kuran İlteriş Kutlug Kağan, annesi İlbilge Hatun’dur. 8 yaşında babasını yitiren Bilge, 24 yıl boyunca Göktürk Devleti kağanlığı yapan amcası Kapağan Kağan’ın elinde büyüdü. Bilge Kağan, amcası öldüğünde yerine geçen oğlu İnal’ı devirerek 32 yaşında Göktürk Devleti’nin başına geçti. Devletin yönetimini ele alan Bilge’nin ilk...
  5. bilgeye sormuşlar...

bilgeye sormuşlar...

Bir bilgeye sormuşlar: "Efendim, dünyada en çok kimi seversiniz? "Terzimi severim," diye cevap vermiş. Soruyu soranlar şaşırmışlar: "Aman üstad, dünyada sevecek o kadar çok kimse varken terzi de kim oluyor? ...O da nereden çıktı? Neden terzi?" Bilge, bu soruya da şöyle cevap vermiş: "Dostlarım, evet ben terzimi severim. Çünkü ona her gittiğimde, benim ölçümü...

Sayfayı Paylaş