gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bilge Öztürk'ten ayrılan Tarkan yeni sevgilisi ile Uzakdoğu'ya uçtu.

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bilge Öztürk'ten ayrılan Tarkan yeni sevgilisi ile Uzakdoğu'ya uçtu. Bilge Öztürk'ten geçen mayısta ayrılan Tarkan, yeni kız arkadaşıyla dört gün önce tatil için Uzakdoğu'ya gitti.

Tarkan, evleneceği yönünde haberlerin birbiri ardına geldiği dönemde altı yıllık sevgilisi Bilge Öztürk'ten ayrıldı. Baş başa çıkılan bir veda yemeğiyle dört ay önce noktalanan bu ilişkiden sonra ortadan kaybolan ve özel hayatına dair hiçbir açıklama yapmayan sanatçı cephesinden çok geçmeden yeni bir 'ilişki' haberi geldi.

Tarkan, adını da yüzünü de herkesten sakladığı, popüler olmayan mekanlarda buluştuğu yeni sevgilisini bugüne kadar herkesten gizlemeyi başardı. Ancak tatil için gittiği havaalanında hayranlarına yakalandı. Dört gün önce yeni kız arkadaşıyla, THY seferiyle Uzakdoğu'ya giden sanatçı, yolculuk boyunca ilgi odağıydı. Singapur'da bir aktarma yapan çiftin tatili nerede geçirdikleri ise henüz netlik kazanmadı.

Bilge Öztürk'ten ayrılan Tarkan yeni sevgilisi ile Uzakdoğu'ya uçtu. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler mekanı özel haber tarkanın yeni sevgilisi kim............?

melekler mekanı özel haber tarkanın yeni sevgilisi kim............?

tarkanın sevgilisi kim tarkanın yeni sevgilisi kim tarkanin erkek tarkan P { margin: 0px; } Kırım-Kongo kenelerinin yarattığı şok etkisinin ardından magazin dünyası da Kırım’dan gelen bir olayla uğraşıyor… Kırımlı şarkıcı Zarema, müziğiyle ve fiziğiyle çok uğraştı şöhret olabilmek için ama olmadı… Bir türlü istediği şöhreti yakalayamayan Zarema sonunda akıl hocalarının da desteğiyle...
  2. Tarkan ve Bilge barıştı..

Tarkan ve Bilge barıştı..

Megastar Tarkan ve Bilge Öztürk'ün ayrılığı sadece 2 ay sürdü. Gözyaşları içinde birbirlerinden ayrılan eski sevgililer önceki gün Reina’da bir araya gelerek barıştı. Reina’nın içinde bulunan Undergraund’da arkadaşları arasında parti veren Tarkan karşısında eski sevgilisini görünce yelkenleri suya indirdi. Çift gece boyunca birbirlerine sarılıp dans ederek yeniden barıştıklarını ilan etti....
  3. Ece Sükran yeni sevgilisi ile

Ece Sükran yeni sevgilisi ile

ece sükran ece şükran engin eranıl engin eranil GÖNLÜ ESKİSİNDE KENDİ YENİSİNDE! MANKEN ECE SÜKAN, ÜÇ YIL FLÖRT ETTİĞİ BANKACI TOLGA EGEMEN'DEN NİSAN AYINDA AYRILDIKTAN SONRA AŞK ORUCUNU, GEÇEN AY ENGİN ERANIL İLE BOZMUŞTU! Sükan, yeni ilişkisi hakkında yapılan yorumlara 'Benim kalbim hâlâ ayrıldığım sevgilim Tolga Egemen'de' sözleriyle cevap vermişti. Ancak Sükan'ın söylemleri ile...
  4. Beyazın Sevgilisi Kim ( Beyazıt Öztürk'ün Sevgilisi )

Beyazın Sevgilisi Kim ( Beyazıt Öztürk'ün Sevgilisi )

Bu Beyazıt Öztürk yanı diğer adı ile Beyazın sevgilisini kimdir merak ediyordum adı Zeynepmiş haberi buldum birazden vereceğim sizlere. De bu adam hep bekar kaldı bekar gidecek diye düşünüyorum ya ben. Bunların ilişkilerini bir türlü anlamıyorum. Umarız Beyaz için bu son olur ve Bodrum'da tanıştığı Zeynep ile hayatını birleştirir :) 2,5 aylık bir sürecte birliktelermiş meleklerim bilginiz...
  5. Gamze Özçelik Yeni Sevgilisi İle Tatilde!

Gamze Özçelik Yeni Sevgilisi İle Tatilde!

gamze özçelik haberleri gamze özçelik mert öcal gamze özçelik Sevgili melekler, Arka Sokaklar dizisinden ayrılan Gamze Özçelik, yeni sevgilisi ve oğluyla Bodrum Gümüşlük'te tatil yapıyor. Eski eşi Uğur Pektaş’tan olan oğlu Murathan’ı yanına alan Özçelik, Gümüşlük’te sevgilisi Mert Öcal ile birlikre objektiflere takıldı.

Sayfayı Paylaş