gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Bilge'yle aldatıldı!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Binbir Gece dizisinin gözünden yaş eksik olmayan Şehrazat'ı Bergüzar Korel, benzer bir sahneyi gerçek hayatta yaşıyor. Korel'in sevgilisi Tan Sağtürk'ün Tarkan'dan ayrılan Bilge Öztürk'le aşk yaşamaya başladığı iddia edildi. İHANET KOKUSU
    Birkaç gün önce Bergüzar Korel ile mutluluk pozları veren Tan Sağtürk, Tarkan'ın eski aşkı Bilge Öztürk ile yakınlaştı.

Aşklarıyla ünlü Bodrum'un adı bir ihanet haberine karıştı! Bu ihanetin kahramanları Bergüzar Korel'le ayrı ayrı tatil yaptıkları için beraberliklerinde sorun olduğu konuşulan Tan Sağtürk ile Tarkan'la 7 yıllık ilişkisini yeni noktalayan Bilge Öztürk'tü.

PANİKLEDİLER

Ece Sükan'ın Bianca Beach'teki "Ateşiniz Var Mı?" isimli fotoğraf sergisine katılan Bilge ile Tan, tehlikeli bir yakınlaşmanın içine girdi.

Partiye sadece 2 dakika arayla katılan Bilge Öztürk ile Tan Sağtürk, gazetecilerin mekana girdiğini görünce birbirlerinden ayrıldı. Parti boyunca gözleriyle işaretleşen Bilge ile Tan, mekanı 5 dakika arayla terk etti.

TAKVİM

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Bilge'yle aldatıldı!
    allah çok ilginçmişşşş emeğine sağlık şaşırdım şimdi güzelim bergüzar

Bilge'yle aldatıldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzelliğimi kaybedince aldatıldım

Güzelliğimi kaybedince aldatıldım

gulben ergen bosandimi Evliliği boyunca 35 kg alan pınar eliçe bayanlara Koca adayınıza en çirkin yüzünüzü de gösterin dedi... ARIM BALIM PETEĞİM' PROGRAMININ KONUK OLAN PINAR ELİÇE EŞİNİN KENDİSİNİ NEDEN ALDATTIĞINI ANLATTTI 'Arım Balım Peteğim' programının konuk olan Pınar Eliçe,7 yıllık eşinin kendisini neden aldattığını anlattı: Evliliğim boyunca stresten tam 35 kilo aldım. Güzelliğimi...
  2. Aldatıldınız tamammı devammı ?

Aldatıldınız tamammı devammı ?

Dünyada aldatılan o kadar çok kadın var ki saymakla bitmiyor ve bitmez de.Her gün bir kadın aldatııldığını öğreniyormuş.Peki aldatıldığını öğrenen kadın ne yapıyor.Tamam diyip bitiriyor mu yoksa devam diyerek hiç birşey yokmuş gibi hayatını yaşamaya devam mı ediyor.?? Aldatıldınız tamammı devammı İlişkide erkeğin yaptığı hatayı, ihaneti kabulllenebilmek çok zordur. Kimi gururunu ön plana...
  3. aldatıldım

aldatıldım

dün internette eşimin başkabir isimle facebook kaydını gördüm çünkü açık unutmuştu..sevgili iken evli iken hep varmış bu kayıt hep yazışmalar falan var 4 aylık hamileyim ve biz severek evlendik o kadar çok kıskanıyordu ve seviyordu ki şimdi ben ona nasıl eskisi gibi sarılıcam nasıl kapıyı açıp hoşgeldin diycem daha 1 yıllık evliyim canım çok acıyor hep ağlıyrum yerimde olsaydınız ne yapardınız
  4. aldatıldım mı...

aldatıldım mı...

benim yaklasık 4 aydır bi ilişkim var.aynı iş yerinde calısıyoruz.kücük bi ilcede yasadıgımız icin ilişkimizi kimseye söylemedik cok dedikoducu bir yer burası.genellikle evde vakit geciriyoruz.her neyse bizim iş yerinde allahın cezası evli bi kız var benim erkek arkadasımla baya bi samimiyet kurdu.yok evliligim kötü yok kocamdan şiddet görüyorum(külliyen yalan bence)epey bi ilgi topladı...
  5. aldatıldım"

aldatıldım"

6 aylık bi bebeğim varve çok hasta sürekli hastanelere götürüyorm eşim bişeyler yapıyodu kendi apında ama 15 gün önce onu yazlıkta bıraktım eve döndüm aramız baya bozuldu bide o beni yolladı bebeğim hasta diye bugün onun nette başka bi kızla dudak dudağa resmini buldum kötü oldum ne yapacağımı bilemedm saatlerce sokakalarda kaldımsonra o resmin yazlıkta çekildiğini öğrendim daha çok yıkıldım...

Sayfayı Paylaş