gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bilgin Çinli Erkeklere Ne Öğütler Vermiş? :D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Sevgili melekler ,bakın Çinli bir bilgin, erkeklere ne öğütler vermiş:

1-Ev işlerinde ve zor ilerdesana yardım edecek olan,aynı zamanda da iyi bir işi olan bir kadın bulman önemlidir.

2-Esprili ,nüktedan ve seni güldürmesini bilen bir kadın bulman önemlidir.

3-Kendisine güvenebileceğin ve sana hiç yalan söylemeyecek bir kadın bulman önemlidir.

4-Seninle aşk yapmayı seven bir kadın bulman önemlidir.

5-Bu dört kadının birbirlerini tanımamaları daha önemlidir..

hahaha hahaha hahaha

Her Damlam Sen bunu beğendi.
  2. Her Damlam Sen

Her Damlam Sen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ahahahaah o çinli şunu bilememiş ama o dört kadın ona kaç boynuz yedirmiş acaba =)

3. attga

attga Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
Bilgin Çinli Erkeklere Ne Öğütler Vermiş? :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koltuk almaya mı karar verdiniz? nelere d ikkat edeceksiniz

Koltuk almaya mı karar verdiniz? nelere d ikkat edeceksiniz

teflon kumaş koltuk O halde ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir koltuk alabilmeniz ve aldıktan sonra pişman olmamanız için size bir kaç önerimiz var. Ne tür bir koltuğa ihtiyacınız olduğuna karar verin Yeni koltuk takımı alırken ağacının sağlamlığı, boyutları, döşemesinin rengi, deseni, işlevselliği ve de fiyatı önemlidir. Çok ucuz olup kullanışsız, çok güzel olup...
  2. erkekler bayanlardan ne bekler işte yanıtı :D

erkekler bayanlardan ne bekler işte yanıtı :D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. çinlilerin gözleri neden çekiktir

çinlilerin gözleri neden çekiktir

Çinlilerin Gözleri Neden Çekiktir? Yalnız Çinlilerin değil Orta ve Güneydoğu Asyada yasayanların, Japonların hatta Eskimoların da gözleri çekiktir. Aslında göz yapısı bütün dünyada aynidir. Farkı yaratan göz kapaklarıdır. Çekik gözlü diye nitelendirilen ırklarda gözün üzerindeki göz kapağının ikinci kıvrımı, gözün üstüne daha çok inmiştir. Bazı teorilere göre bu kıvrım insanların gözlerini...
  4. Erkeklere öğütmüş

Erkeklere öğütmüş

Bu öğüdü tamamlayanın tebrik etmek lazım sonrada güzelce dalmak lazım :D:D
  5. İtikaf nedir ne demektir,  bilgi verin bana ?

İtikaf nedir ne demektir, bilgi verin bana ?

İtifak nedir bana bunun tanımını yapabilir misiniz, merak ediyorum sağolun.

Sayfayı Paylaş