gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
bilgisayar anketi yapalım mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elişi çantası Yapalım mı ?

Elişi çantası Yapalım mı ?

Malzemeler : Eski bir kot pantolon Herhangi bir eşarp Yapılışı Eski bir pantolonunuzu ağ yerinin biraz altından kesin ve paçalarını dikin. Kemer yerinede eşarbı geçirip sıkın.
  2. geyik yapalım mı?

geyik yapalım mı?

Dun Rampada Gormusler Seni, Dagitmissin Sanzimani Freni,bizde Asla Yok Oyle Ariza, Haydi Durma Sende Takil Otoaygaza! Sen Sen Ol Kapi Onunde Ask Yapma , Askin Gozu Kordur Ama Komsununki Asla Sana Yaza Yaza Yaz Geldi.mesaja Zam Geldi.daha Yazacaktim Ama Konturum Bitti... Sen Bir Meleksin,dagda Gezen Ineksin,ot Veririm Yemezsin,allah Belani Versin... Dun Gece Seni O Kadar Aradim Ki,soguk...
  3. Bilgisayar atasözleri ve anketi

Bilgisayar atasözleri ve anketi

BİLGİSAYAR ATASÖZLERİ RAM'sız Windows oynamaz. Sabreden derviş Windows'u çalıştırmış. Klavuzu animatör olanın burnu 3D den kurtulmaz. Sakınan diskte bad çıkar. Virüsünü temizlemeyen diskini temizler. Upgrade'i an tornavidayı eline al. PC ciye MAC vermişler ahhh Windows'um demiş. Sakla rutini gelir zamanı. DOS işler Windows övünür. Patch'ı çıkmamış programdan ümit kesilmez. Kimine Adlib...
  4. Diyet kup yapalım mı?

Diyet kup yapalım mı?

Evet hem damağınıza hem zevkinize göre bir tatlı hemde diyet tatlısı kızlar yapıyoruz yiyoruz diyetimiz bozulmuyor :D MALZEMELER: 4 Bardak Süt 1 Yumurta 2 Çorba Kaşağı Un 1 Tatlı Kaşığı Tereyağ 5-6 Adet Kepekli Bisküvi Vanilya Tatlandırıcı Mevsim Meyveleri YAPILIŞI: Süt,yumurta,un ve tatlandırıcıyı bir tencerede karıştırarak pişirin.Ocaktan aldıktan sonra içine vanilya ve tereyağ...
  5. Patatesten gül yapalım mı?

Patatesten gül yapalım mı?

Meleklerim görsellik ne kadar güzelse yemeğin tadıda o kadar güzel oluyor bence. Bazen görürüm resmen tablo çizmiş gibi sofralar kurulur çok da özenirim doğrusu :D Bu haftasonu gelecek misafirlerim için yoğurtlu patates salatası tarifini alırken şahane bir fikirle karşılaştım patatesten güller bu görüntüye sizde hayran kalacaksınız eminim :tik: Sofranızda bu gülleri muhakkak kullanın derim...

Sayfayı Paylaş