gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Bilgisayar Hastasimisiniz...

Konu, 'Çöplük' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yok daha o kadar olmadım:D olursam görünücem doktora söz:D

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    sigara olayına bayıldım :hhh::hhh: ben kesın doktora gıdeyım:D

4. volas

volas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pembe lap-top tam benlikmiş:):):):)

5. elcin121

elcin121 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hehehehehe komedi tam :)

Bilgisayar Hastasimisiniz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalp hastası olmamak için

Kalp hastası olmamak için

Kalp hastası olmamak için 1- Diyet - sağlıklı beslenmeye çocuk yaşlarda başlanacağını unutmayın. 2- Boy – kilo oranına çok di Kalp hastası olmamak için 1- Diyet - sağlıklı beslenmeye çocuk yaşlarda başlanacağını unutmayın. 2- Boy – kilo oranına çok dikkat edin . 3- Kadınlar, menopozunuzu mutlaka geciktirin. 4- Fizik aktivitenizi artırın, tembellik ve aşırı stresten uzak durun. 5-...
  2. Bilgisayar

Bilgisayar

Rüyada bilgisayar görmek, islerin yolunda gitmesine ve insanin önüne çikacak engellerin çabuk asilacagina isaret eder. Bilgisayarin kilitlendigini ve onu çözemedigini gören kimse, tikanan isini açmaya muvaffak olamaz, açtigini görürse, isindeki tikanikligi da giderebilecegine isaret eder. Bilgisayar gören insan, yaptigi islerde ataga geçer ve Allahu Teala onu muavfak eder.
  3. Göksel - Hastasıyım

Göksel - Hastasıyım

Aşığım sana müptelayım anlasana Ölürüm sana baş tacımsın inan bana Senin için gelmişim Dünyayı önüne sermişim Saçlarından koklamışım Senin için ağlamışım Hastasıyım hastasıyım gözlerinin hastasıyım Ne giderim ne kalırım ben bu aşka alışığım Hastasıyım hastasıyım gözlerinin hastasıyım Ne giderim ne kalırım ben bu aşkın hastasıyım Tutkunum sana zincirlerim avucunda Deliyim sana uzak durma...
  4. bilgisayar

bilgisayar

bilgisayarıma zonealarm diye bir ücretsiz program kurdum ama bigisayarım her açıldığında bigisayarım donuyor acaba neden?
  5. Serdar Ortaç MS Hastası!

Serdar Ortaç MS Hastası!

serdar ortaç, serdar ortaçın hastalığı, serdar ortaç haberleri Sevgili melekler, bir süredir hastalığı merak edilen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın tahlil sonuçları dün belli oldu. Serdar Ortaç MS hastası! Serdar Ortaç’ın MS tanısı almasından sonra bir açıklama yapan Acıbadem Maslak Hastanesi Nöroloji uzmanı Prof. Dr. Ayşe Sağduyu Kocaman, Multipl Skleroz (MS) ile ilgili basında yer alan...

Sayfayı Paylaş