gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Bilgisayar insanı bitkinleştiriyor !!

Konu, 'Bilgi Deposu' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Günde 3 saatten fazla bilgisayara bakarak çalışanlarda 'bilgisayar bitkinliği sendromu' görülüyor. Bu sendrom göz yorgunluğuna, baş dönmesine, baş ağrısına, bitkinliğe ve boyun, sırt ya da omuzlarda ağrılara neden oluyor. Uzmanlar, bilgisayar monitörünün gözler aşağıya doğru bakacak şekilde ayarlanmasını ve her yarım saatte bir uzaktaki bir objeye odaklanarak gözlerin bir süre dinlendirilmesini tavsiye ediyor.

Bilgisayar insanı bitkinleştiriyor !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayar

Bilgisayar

Rüyada bilgisayar görmek, islerin yolunda gitmesine ve insanin önüne çikacak engellerin çabuk asilacagina isaret eder. Bilgisayarin kilitlendigini ve onu çözemedigini gören kimse, tikanan isini açmaya muvaffak olamaz, açtigini görürse, isindeki tikanikligi da giderebilecegine isaret eder. Bilgisayar gören insan, yaptigi islerde ataga geçer ve Allahu Teala onu muavfak eder.
  2. İnsanın yaratılışı

İnsanın yaratılışı

Ateistler, kendi aralarında âyetlerde çelişki aramışlar. Bazı âyetlerin çelişkili olduğunu iddia ediyorlar. Ateist postuna bürünen misyoner diyor ki: Sual: İnsanın yaratılışı, Kur’anda çamurdan, topraktan, sudan falan denilerek on çeşit farklı ifade vardır. Bunlar çelişki değil mi? İşte âyetler: 1- Döllenmiş Yumurta O, insanı alekadan yarattı. (Alak 2) [Aleka’yı, embriyo, döllenmiş yumurta...
  3. türkiyem insanı......

türkiyem insanı......

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yurdum İnsanı.....

Yurdum İnsanı.....

hıyar en büyük hıyar Arçelik'ten Evlenenlere Özel Çelik Halay Ekibi Her zaman yeni icatlarıyla tanınan Beyaz eşya üreticisi Arçelik yeni geliştirdiği Çelik Halay Ekibi ile Yeni evlenecek çiftlere yeni bir hizmet sunmaya başladı. Utanmadan ve yorulmadan düğün sonuna kadar halay sekebilen Çelik Halay Ekibi tüm yörelerimizin halay oyunları veritabanlarında bulunduruyor. Organik Kimya'da TÜRK...
  5. bilgisayar

bilgisayar

bilgisayarıma zonealarm diye bir ücretsiz program kurdum ama bigisayarım her açıldığında bigisayarım donuyor acaba neden?

Sayfayı Paylaş