gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bilgisayar Klavyesinde Alt Satıra Geçiş Nasıl Oluyor ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Klavyede Alt Satıra Geçiş
    Klavye Alt Satıra Nasıl Geçer

Sevgili melekler, bilgisayar kullanımı ile ilgili tüm pratik bilgileri vermeye devam ediyor ve en son paylaştığımız bilgisayarda başlat menüsünün yerini değiştirme başlıklı konumuzun ardından bu kez Klavyede Alt Satıra Geçiş hakkında sizlere bilgiler vemek istiyoruz...

Klavye, üzerinde harf, rakam, özel karakterler ve özel fonksiyon tuşlarının bulunduğu bir bilgisayar giriş birimidir. Bilgisayar temelde klavye aracılığıyla yönlendirilir ve kumanda edilir.

Klavyede Alt Satıra Nasıl Geçilir

Enter tuşu Bilgisayara bir işi yapmasını söylemek, bir komutu çalıştırmak için kullanılır. Kelime işlemcilerde ise yeni bir paragrafa alt satıra geçmeyi sağlar.

Bilgisayar Klavyesinde Alt Satıra Geçiş Nasıl Oluyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayarda alt tire nasıl yapılır

Bilgisayarda alt tire nasıl yapılır

Bilgisayarda alt tire nasıl yapılır lütfen yardım edin bir türlü bulamadım yapamadım:S
  2. bilgisayar klavyesinde artı nasıl yapılır ?

bilgisayar klavyesinde artı nasıl yapılır ?

Lütfen yardım edin bilgisayarda artı işareti nasıl yapılır bir türlü yapamasın bana klavyede artı işareti yapmayı bilen varsa yardım etsin ..:S
  3. Bilgisayar Klavyesinde Büyük Nokta Nasıl Yapılıyor ?

Bilgisayar Klavyesinde Büyük Nokta Nasıl Yapılıyor ?

Klavyede Büyük Nokta Nasıl Yapılır Yardım Klavyede Büyük Nokta Yapmak Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız klavyede dikey çizgi nasıl yapılır konumuzun ardından bu sayfamızda da Klavyede Büyük Nokta Nasıl Yapılır Yardım isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Klavyede Büyük Nokta Yapmak hakkında bilgiler vereceğiz... Klavyede Nokta işaretini büyütmek mümkün...
  4. Bilgisayar Klavyesinde Eşittir İşareti Nasıl Yapılıyor ?

Bilgisayar Klavyesinde Eşittir İşareti Nasıl Yapılıyor ?

Klavyede Eşittir İşareti Yapma Eşittir İşareti Klavyede Nasıl Yapılır Sevgili melekler, en son forumumuzda sizlerle paylaştığımız klavyede büyük nokta nasıl yapılır konumuzun ardından bu sayfamızda da Klavyede Eşittir İşareti Yapma hakkında bilgiler vereceğiz sizlere.... Klavyede eşittir 0 sayısının olduğu tuştur aynı zamanda. Eşittir işareti yapmak için en sağ veya en solda bulunan...
  5. F Klavyeden Q Klavyeye Nasıl Geçilir ?

F Klavyeden Q Klavyeye Nasıl Geçilir ?

Yeni işletim sistemi olan Windows 8 de Klavye ler arası geçiş nasıl yapılır , Q klavyeden F klavye veya tam tersi nasıl geçilir bunun hakkında bahsetmek istiyorum.Dişli şeklinde görünümlü Ayarlar kısmından Ayarlar Bölümüne Giriyoruz . Burdan Denetim Masasından Dil Katagorisine girioruz. Burda Seçenekler Bölümünden Giriş Yöntemi Ekle seçiyoruz. Burda F Klavye ekle diyerek kayıt ediyoruz....

Sayfayı Paylaş