gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bilgisayar Klavyesinde Farklı İşaretler Çıkıyorsa Ne Yapacağız ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Klavyede Farklı Karakterler Çıkıyor

Klavyede Farklı Karakterler Neden Çıkıyor

Sevgili melekler, tam msnden arkadaşınıza hararetle birşeyler anlatırken parmağınız bir tuşa basıverir ve bir anda harf yerine garip işaretler basmaya başar klavye, şaşırmayın :D:D Bu sayfamızda Klavyede Farklı Karakterler Neden Çıkıyor sorusunun cevabını ve çözümünü bulacaksınız. ( Bir önce ki konumuzda klavyede eşit değildir işareti yapımı konusunda bilgi vermiştik, ilgileniyorsanız buradan bakabilirsiniz )

Arkadaşlar Klavyenizde farklı karakterler çıkıyor ise yapmanız gerekenler birkaç kısa yöntem şöyle

Denetim masasında bölge ve dil seceneklerinde - diller - ayrıntılar - dan klavye olarak türkçe q seçilimi..

ş harfine bastığında + , p,harfine bastğında - işareti çıkıyorsa..fn tuşu aktiftir..fn + f10 a bas eski düzene döner.

Denetim masası>>bölge ve dil seçenekleri>>diller>>ayrıntılar>>türkçe üste gelecek yada kullanmıyorsanız diğer seçenekleri kaldırabilirsiniz.

Yada sag alt köşede klavye şeçme yeri var ona tıklayın onu Q Klavyeyi seçin düzelir Klavyen F ise F Klavyeyi Seçin.

Bilgisayar Klavyesinde Farklı İşaretler Çıkıyorsa Ne Yapacağız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klavyede Tire işareti nasıl yapılır

Klavyede Tire işareti nasıl yapılır

tire işareti üst tire nasıl yapılır orta işareti üstten nasıl yapılır klavyede üst klavye,de tire isaretini nasil yapabilirim
  2. Bilgisayar Klavyesinde Dalga İşareti Nasıl Yapılır Merak Ediyorsanız Buyrun...

Bilgisayar Klavyesinde Dalga İşareti Nasıl Yapılır Merak Ediyorsanız Buyrun...

Klavyede Dalga İşareti Klavyede Dalga İşareti Yapma Sevgili melekler, bilgisayarınızda yapabileceğiniz özel ifadelerden birisi olan bölme işareti nasıl yapılır daha önce ki konumuzda sizlerle paylaşmıştık. Bu kez de Klavyede Dalga İşareti Yapma konusunda bilgi vermek istiyor ve Klavyede Dalga İşareti nasıl yapılır sizlerle paylaşıyoruz... :) ~ (ALT GR Tuşuna Basılı Tutarak İki Defa...
  3. Bilgisayar Klavyesinde Eşittir İşareti Nasıl Yapılıyor ?

Bilgisayar Klavyesinde Eşittir İşareti Nasıl Yapılıyor ?

Klavyede Eşittir İşareti Yapma Eşittir İşareti Klavyede Nasıl Yapılır Sevgili melekler, en son forumumuzda sizlerle paylaştığımız klavyede büyük nokta nasıl yapılır konumuzun ardından bu sayfamızda da Klavyede Eşittir İşareti Yapma hakkında bilgiler vereceğiz sizlere.... Klavyede eşittir 0 sayısının olduğu tuştur aynı zamanda. Eşittir işareti yapmak için en sağ veya en solda bulunan...
  4. bilgisayardan silemediğim bir dosya var ne yapacağım ?

bilgisayardan silemediğim bir dosya var ne yapacağım ?

Bilgisayardan acilen silmem gereken bir dosya var ve kardeşimin görmesini istemniyorum ama silemiyorum nasıl yapabilirim yardım edin :S
  5. Klavyede Sonsuzluk İşareti Nasıl Yapılıyor?

Klavyede Sonsuzluk İşareti Nasıl Yapılıyor?

sonsuzluk işareti, sonsuzluk işareti nasıl yapılır, klavyede sonsuzluk işareti Klavyede sonsuzluk işareti yapmak için izleyeceğinz yol ve kısayol tuşlarını merak edenler için gerekli bilgiler sizlerle birlikte... Klavyede sonsuz işareti yapmak için "ALT" tuşuna basılı tutun "8" "7" "3" ve "4" tuşlarına sıra ile basınız. uğraşmak...

Sayfayı Paylaş