gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bilgisayar Kullanırken Doğru Oturma Şeklimiz Nasıl Olmalı Biliyor musunuz ? (video)

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bilgisayar kullanırken dikkat edilmesi gerekenler bilgisayar kullanırken doğru oturma pozisyonu

Sevgili melekler, hemen hepimiz günümüzün hatırı sayılır bir bölümünü bilgisayar başına geçiriyoruz. :) Buna bağlı olarak ta boyun ve sırt ağrısı zaman içinde en çok şikaet ettiğimiz konuların başında geliyor. Bu sayfamızda size bilgisayar kullanırken doğru oturma pozisyonları ile ilgili çok güzel bir video izleteceğiz. Hepimizin bilmesi ve uygulaması gereken doğru oturma pozisyonu bakalım nasılmış?.. :tik:

Bilgisayar Kullanırken Doğru Oturma Şeklimiz Nasıl Olmalı Biliyor musunuz ? (video) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi Bir Bilgisayar Nasıl Olmalı

İyi Bir Bilgisayar Nasıl Olmalı

İyi Bir Bilgisayar Nasıl Olmalı ? Arkadaşlar bilgisayardan anlayan arkadaşlara özellikle size soruyorum İyi Bir Bilgisayar Nasıl Olmalı ?
  2. Evde Doğru Aydınlatma Nasıl Olmalı ?

Evde Doğru Aydınlatma Nasıl Olmalı ?

doğru aydınlatma önerileri doğru aydınlatma nasıl olur Ev dekorasyonunun vazgeçilmez unsurlarından olan aydınlatma aksesuarları, hem eşyalarımızla uyumlu olmalı hem de daha önemlisi yeterli aydınlatmayı sağlamalıdır melekler :) Göz sağlığı için de önemli olan doğru aydınlatma önerileri için yazımızı okuyabilirsiniz. Bakın doğru aydınlatma nasıl olur... :tik: Doğru Aydınlatmanın Püf...
  3. Doğru Parfüm Seçimi nasıl olmalı

Doğru Parfüm Seçimi nasıl olmalı

Doğru Parfüm Seçimi nasıl olmalı parfüm alırken o parfümün bana gidip gitmeyeceğini ve kalıcı olup olmadığını nasıl anlarım parfümlerle ilgili bilgisi olan hanımlar haydi sizden yardım bekliyorum.
  4. Banyolarda Doğru Aydınlatma Nasıl Olmalı ?

Banyolarda Doğru Aydınlatma Nasıl Olmalı ?

Bu konu banyo aydınlatması nasıl olmalı konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yaşadığımız büyük şehirlerde kalabalıklaşan nüfus sebebiyle artan sefertası gibi binalarda bazen yeterli derecede gün ışığından faydalanamayabiliriz. Özellikle banyolar, projelerde zaman zaman penceresi havalandırmaya bakan evin en karanlık köşesi olabiliyor. Böyle durumlarda banyo dekorasyonu ve...
  5. Vücut Şeklinize Göre Gelinliğiniz Nasıl Olmalı ?

Vücut Şeklinize Göre Gelinliğiniz Nasıl Olmalı ?

vücut şekline göre gelinlik,armut tipli vücuda gelinlik,vücut tipine uygun gelinlik modelleri,elma tipli vücuda gelinlik modelleri,dikdörtgen vücutlulara göre gelinlik modelleri Genç kızların en mükemmel olmayı istedikleri gün hiç kuşkusuz ki düğün günleridir. Bu günde harikulade görünmek için gelinlik seçimini doğru yapmanız gerekir. İşte size altın değerinde tavsiyeler… Dikdörtgen Tipli...

Sayfayı Paylaş