gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Bilgisayar kursu

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Bilgisayar Kursu... Son 5 yıldır gitmek istediğim bir kurstu bu bilgisayar kursu.. Kısmet bugüneymiş.. Gittim kayıt oldumve ilk dersimede girdim.. Hemde bire bir aldım ilk dersimi... İlk günden kimse teşrif etmemiş kursa :D Tabi bu bir yönden iyi bir yöndende kötüydü.. Tek oldugum için dersi anlamam dahaa kolaydı fakat arkadaslarda gelmiş olsaydı daha rahat ederdim en azdından tanışma faslı ortadan kalkmış olurdu.. Neyse son 5 yılda baaşaramadıgım performansı 1 günde başardım hem kayıt oldum hemde ilk dersimi aldım... Şimdilik her şey yolunda bundan sonraki günlerde ne olur bilmem .. Hayırlısı olur inşallah...

İlk ders ya çok kolaydı yada ben herşeyi çabuk kavrıyorum...:pasi:

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    tbrkler cnm güzel bir adım atmışın başarılarının devamını dilerim darısı benim başıma:D bende çok gitmek istiyorum bakalım artık nasip nezaman olacak....

3. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canım teşekkür... Tebriklere ve gaza baya bir ihtiyacım var devamının gelmesi için.. Benden sana tavsiye hiç zaman kaybettmeden başvur yoksem benim gibi iki ara bir derede gidersin.. Şuan ki acelemde sırf kpss için.. Umarım sende en kısa zamanda başlarsın... bol şans..

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    canım hayırlı olsun kursun :D başarılarının devamını dilerim meleiim başarırsıın sen :) biraz gaz vereyim bırakma derslerini diye..inş başka branş kurslarada gidersin..

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    angelll canımm hayırlı olsun iyi yapmışsın istemek istediği başarmak çok güzell

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bende gidecem bebüşüm benimki ekimde başlıyo az kaldı :D

7. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canım senin adına sevindim.. Benimkide ekimde başlamış sayılırr dün bi gittim sonra 4 gun yok dediler büssüürü bahaneler uydurarak :D hehe artık pazartesiye tekrar gidecem... Ya bnm ki sırf sertifika olsun die...

8. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Eferim kız hem canın sıkılmaz hem kendine yeni bişeyler katmış olursun.

ben de sırf sertifika adına gitmek istiyorum ama bakalım bi de ehliyet şimdiki hedeflerim :)

9. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Hayalcim bence hiç vakit geçirmeden kurslara hemen başla... her geen gun daha da zorlaşıyor bu sertifika alma işlemleri..
    Ben çok mutluyum başladııgım için.. Süper bir yere başvurmuşum en fazla 10 kişi olacagı solenmişti ama 4 gundur devam etmekteyim ve sadece 4 kişiyiz ve konular cok eglenceli işleniyor yani hocada kafa dengi biraz :)
    Keşke daha once başlasaymışım ben bu kursa :)
    ben ehliyetimi 2009da aldım :) en son ucuza alanlardan biriydim bizim donemden sonra cok zam geldii.. iyiki o zamanda kursa gitmşşim ondada direksiyon hocam süperdi sayesinde butun korkularımı yenmiştim... Canım sende hiç vakit kaybetme ve alabilecegin tum sertifikaları şimdiden al... zaman geçtikce zorlasıyor...

10. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    aynen çok doğru diyorsun tatlım..çok zorlaşıyor herşey..bende aldım bilg.sertifikamı..şimdi bilg.muhasebeye gidiyorum..inş bitincede benimde ehliyet düşünüyorum :) rabbim yardımcımız olsun

11. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bilgisayar sertifikası hem kendi yeni birşeyler katmak açısından hemde iş açısından çok önemli meleğim başlamana sevindimm başarılarının devamını dilerim

12. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Amin amin cnm rabbimizden baska zaten yardımcı olacak kimse yok... OoOOoo inşalah hliyetide alırsın.. Bn ehliyet kursunda cok eglenmiştim hem sözel derslerde hemde pratik derslerinde inşallah sende eğlenerekten alırsın ehliyetini.. kendine cici bak. rabbim sevdiğine kavustursun seni..

13. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Teşekkürler canım :D devamıda gelecek inşallah :D:sule:

14. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Meleklerim bilgisayar kursum son hız devam etmekte.. dersler benim bildiğim yerlerden olunca çok süper oluyor.. benim bildiğim yerler olmayınca da sinir oluyorum :D ama olsun yeni bir seyler ogrenmek cok iyi birseymiş bunu anladım... ve aslında benimde bilmediğim cok sey varmıs pc üzer,nde...
    Bazen kendimisorguluyordum acaba bosuna mı verdim bu kadar para diye ama anladım ki boşa değilmiş.. Herşey benim için iyi gitmekte...
    Sınıfta 4 öğrenciyiz... :D
    birde öğretmen 5 :D çok verimli dersler artı eğlencelide geçiyor...

komikte bir anım oldu... hehehe 3 saat dersten sonra hoca hoca bişiler yapmamızı söledi bende o gun griptim neyse biz o dediği seyi yaparken oda arkamızdan izliyordu... bi an için bnm yanlıs bişi yaptıgımın farkına varmıs ve pencereyi kapat dedi bende bi an kalkıp sınıfın penceresini kapayacaktım :D hehe okadar kafam gitmişki :) :ehi:
    hoca ardından snn gibi biri bile bunu yapmaya kalktıysa harbiden hasta olmalısın cnm geçmiş olsun dedi :D azcık rezim oldum ama değdi en azından sınıfca güldük..seviyomu

15. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Dün şehir sışına çıktıgım için kursa gidememiştim dün büssürü şeyler yapmışlar kaçırdım bugunde yeni şeyler gördük ama cok sıkıcıydı cunku dunku dersi kacırdıgım için ben onlara yetişecem diye bişiler öğrenmeye çalışırken onlar eğlencesiyle meşgullerdi..

Bilgisayar kursu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balıkesir'de pasta kursu

Balıkesir'de pasta kursu

şeker hamuru kaplı pastalar pasta süsleme teknikleri balıkesir kurslar yaş pasta süsleme teknikleri balıkesirdeki kurslar balıkesir kursu balıkesirdeym ve şeker hamuru şle kaplı birbirinden güzel kurabiyeler ve minikkeler, pastalar yapıyorum.. özel günleriniz için bana özelden ulaşabilirsiniz..
  2. Yönetici Kursu

Yönetici Kursu

aradığınız kişi şu anda bir başkasıyla görüşüyor nasıl yapılır İşinize yaramasa bile astlarınızdan hazırlaması zor raporlar isteyin. *Size sunulan rapor ne kadar özenle hazırlanmış olursa olsun eksik tespit edin ve beğenmediğiniz kısımlarına çizik atın. *Asla astlarınıza özel hayatınızdan bahsetmeyin,Onların yanında sürekli işten bahsedin. *Günaydın,iyi akşamlar derken bile ses tonunuz...
  3. kpss kursu

kpss kursu

eşim eylülde sınava girecek bende yardımcı olması açısından eşimi hafta sonları gidebileceği bir kursa yazdırdım kurstaki bir bayanın dikkatini çekmiş eşim bayan eşime devamlı msjlar atıyor olmadık saatlerde arıyor eşim fazla önemsemiyor nasılsa vazgeçer diyor ama vazgeçecek gibide görünmüyor gittim güzelce konuştum anlamadı hatta daha fazla rahatsız etmeye başladı numarasını değiştirmesini...
  4. Diksiyon Kursu :)

Diksiyon Kursu :)

Kursa başladım yeni değil aslında 1 kadar oluyo ama sadece hafta sonları olduğu için fazla ilerleyemedik tabi... Zevkli oluyo dersler... Sıkılıyorum yapıcak bişey yok duyenlere tavsiye ederim... Diksiyon bitiminde devamına da hızlı okuma koymuşlar bunu bilmiyodum ama benim için çok ii olcak... Bi taşla iki kuş gibi bişey xD Tavsiye ederim herkese :)
  5. İstanbulda bachata kursu?

İstanbulda bachata kursu?

merhaba arkadaşlar, istanbulda bachata öğrenebileceğim kurs var mıdır acaba? varsa hangi semtlerde bulabilirim?

Sayfayı Paylaş