Bilgisayar kursu

Bilgisayar sertifikası hem kendi yeni birşeyler katmak açısından hemde iş açısından çok önemli meleğim başlamana sevindimm başarılarının devamını dilerim

aynen çok doğru diyorsun tatlım..çok zorlaşıyor herşey..bende aldım bilg.sertifikamı..şimdi bilg.muhasebeye gidiyorum..inş bitincede benimde ehliyet düşünüyorum :) rabbim yardımcımız olsun
Amin amin cnm rabbimizden baska zaten yardımcı olacak kimse yok... OoOOoo inşalah hliyetide alırsın.. Bn ehliyet kursunda cok eglenmiştim hem sözel derslerde hemde pratik derslerinde inşallah sende eğlenerekten alırsın ehliyetini.. kendine cici bak. rabbim sevdiğine kavustursun seni..

Meleklerim bilgisayar kursum son hız devam etmekte.. dersler benim bildiğim yerlerden olunca çok süper oluyor.. benim bildiğim yerler olmayınca da sinir oluyorum :D ama olsun yeni bir seyler ogrenmek cok iyi birseymiş bunu anladım... ve aslında benimde bilmediğim cok sey varmıs pc üzer,nde...
Bazen kendimisorguluyordum acaba bosuna mı verdim bu kadar para diye ama anladım ki boşa değilmiş.. Herşey benim için iyi gitmekte...
Sınıfta 4 öğrenciyiz... :D
birde öğretmen 5 :D çok verimli dersler artı eğlencelide geçiyor...

komikte bir anım oldu... hehehe 3 saat dersten sonra hoca hoca bişiler yapmamızı söledi bende o gun griptim neyse biz o dediği seyi yaparken oda arkamızdan izliyordu... bi an için bnm yanlıs bişi yaptıgımın farkına varmıs ve pencereyi kapat dedi bende bi an kalkıp sınıfın penceresini kapayacaktım :D hehe okadar kafam gitmişki :) :ehi:
hoca ardından snn gibi biri bile bunu yapmaya kalktıysa harbiden hasta olmalısın cnm geçmiş olsun dedi :D azcık rezim oldum ama değdi en azından sınıfca güldük..seviyomu

Dün şehir sışına çıktıgım için kursa gidememiştim dün büssürü şeyler yapmışlar kaçırdım bugunde yeni şeyler gördük ama cok sıkıcıydı cunku dunku dersi kacırdıgım için ben onlara yetişecem diye bişiler öğrenmeye çalışırken onlar eğlencesiyle meşgullerdi..

Meleklerim.... Günaydın....
Kurs full gaz devam etmekte....
Dün uygulamalı sınav yapıldı :D tabiki öğrendiiğimiz yere kadar.... Şimdilik sınıfta durumu iyi olan benim :D Zaten sınav öncesi herkesi tembihliyorum; benden cok alan ile çıkışta görüşürüz diye :D

Hayırlı olsun bebemm..
ben lise bittiği zaman gitmiştim ki ne biçim kurssa 1 pc ye 2 insan düşüyodu dedim hayırdır inşallah...
Gözüme birini kestirmiştim hem tatlı bi çocuktu hemde duyduguma gore tanıdık bir isimdi kurs sahiplerince dedim ben buna takılırsam pc yi cabucak öğrenirim gittim yapıştım oğlana:p pihaha

Sonra sınıfın en calışkanı her sorulan soruya cvp veren ben oldugum için hem kursun gozdesı hemde hocların sewdıgı bı kızcagızdım:) Tabii bi özgürbeyfendi ki pc arkadaşım.. onun tarafından sewilemedimsanırım ben küçükmüşüm:S onun düşüncesine göre ki bana abicim die konusuyodu..

16 bıtmıstı oysaki... oda 26 27 gibi bişedi nolcaktıkı şu çocuğu sewindireydi

Aklıma bu anım geldii sen pc kursu diince çocukluk işte........

Meleklerim.... Günaydın....

Kurs full gaz devam etmekte....

Dün uygulamalı sınav yapıldı :D tabiki öğrendiiğimiz yere kadar.... Şimdilik sınıfta durumu iyi olan benim :D Zaten sınav öncesi herkesi tembihliyorum; benden cok alan ile çıkışta görüşürüz diye :D

qıııı sakın bunu irkeklere deme senle görüşmek için kalırlar valla kurstaaa :):kızılötesi: hahaha

Hayırlı olsun bebemm..
ben lise bittiği zaman gitmiştim ki ne biçim kurssa 1 pc ye 2 insan düşüyodu dedim hayırdır inşallah...
Gözüme birini kestirmiştim hem tatlı bi çocuktu hemde duyduguma gore tanıdık bir isimdi kurs sahiplerince dedim ben buna takılırsam pc yi cabucak öğrenirim gittim yapıştım oğlana:p pihaha

Sonra sınıfın en calışkanı her sorulan soruya cvp veren ben oldugum için hem kursun gozdesı hemde hocların sewdıgı bı kızcagızdım:) Tabii bi özgürbeyfendi ki pc arkadaşım.. onun tarafından sewilemedimsanırım ben küçükmüşüm:S onun düşüncesine göre ki bana abicim die konusuyodu..

16 bıtmıstı oysaki... oda 26 27 gibi bişedi nolcaktıkı şu çocuğu sewindireydi

Aklıma bu anım geldii sen pc kursu diince çocukluk işte........
Meleğim Güzel tebriğin için teşekkürler.. Artı bizimle paylaşmış oldugun güzel anın içinde ayrı teşekkür.. ama şimd aradada 10 yaş varmış kuzum :D

Şöle bişi demek gerek... bizim kursa benden hariç bi abla var harbi anla ama yası 35di galiba :D ondan hariç geriye kalan herkes erkek :) hocada daihl.. :D walla diyorum çıkışta görüşürüz diye :) En son perşembe günüde uygulamalı sınav yaptı hoca hehehe sölemesi ayıptır sabah grubuda dahil en yuksek puan gene benimdir:D gerçi gene sınav öncesi uyarımı yaptım :D

Geri