gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Bilgisayar ortamında kadınlar; hangisi size uyar ?

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

BİLGİSAYAR ORTAMINDA KADINLAR; Her ne kadar bizler melek olsakta emin olunki şeytani yanlarımızda olmakta:dark... İşte bir kadını bilgisayar ortamına aktarmışlar ve ortaya kadın tipleri çıkarmışlar... Ben hangisi olduguma karar veremedim... Peki siz ce siz hangi kadın tipisiniz ???? :tik: HARD-DISK tipi kadın:
    Her şeyi hafızasında saklar, devamlı...

RAM tipi kadın :
    İşiniz bittiği anda sizi de unutur.

WINDOWS tipi kadın:
    Herkes hiçbir şeyi doğru dürüst yapamadığını bilse de kimse onsuz yaşayamaz.

EXCEL tipi kadın:
    Söylendiğine göre bir çok kabiliyeti olmasına rağmen kimse özelliklerini bilmez, herkes basit ihtiyaçlar için kullanır.

SCREENSAVER tipi kadın:
    Eğlendirmekten başka hiçbir işe yaramaz.

INTERNET tipi kadın:
    Erişilmesi zorlu olan tiptir.

SERVER tipi kadın:
    İhtiyacınız olduğundan her zaman meşguldür.

MULTIMEDIA tipi kadın:
    Korkunç şeylerin güzel gözükmesini sağlar.

CD-ROM tipi kadın:
    Hızlanır, Daha hızlanır Gittikçe de hızlanmaya devam eder.

E-MAIL tipi kadın:
    Her 10 sözünden 8'i anlamsızdır.

VIRUS tipi kadın:
    Bir başka ismi de "EŞ" dir. Hiç beklemediğiniz bir anda gelir kendisini yerleştirir ve kaynaklarınızı kullanmaya başlar.Kurtulmaya çalıştığınızda kesin bir şeyler kaybedersiniz eğer kurtulmazsanız her şeyinizi kaybedersiniz

2. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    HARD-DISK tipi kadın: Her şeyi hafızasında saklar, devamlı
    yani benn sağol canım paylaşım için..

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hem herhalde hepsınden almısım özellıkle dırr dırr konusunda :)

ee hoşuma gidiyor ne yapımm :S

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    VIRUS tipi kadın:
    Bir başka ismi de "EŞ" dir. Hiç beklemediğiniz bir anda gelir kendisini yerleştirir ve kaynaklarınızı kullanmaya başlar.Kurtulmaya çalıştığınızda kesin bir şeyler kaybedersiniz eğer kurtulmazsanız her şeyinizi kaybedersiniz

Wuuuu ben neymişim :dil:

Bilgisayar ortamında kadınlar; hangisi size uyar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. siz hangisisiniz?

siz hangisisiniz?

Bakın bakalım Siz hangisisiniz? 1 Daha birinci telefon zili çaldığında telefonun başına dikilen ama açmak için ikinci kez çalmasını bekleyen 2 Televizyonda film seyrederken filmin oyuncularıyla muhatap olan (Dur oraya gitme, öldürecekler seni) 3 Cebinden çıkardığı paraların içinde en eskisini özenle arayip bulduktan sonra para üstü veren 4 Gece aşırı nem ve sıcak olmasına rağmen,...
  2. Polisten kadınlara uyarı!

Polisten kadınlara uyarı!

Kadına yönelik şiddet kapkaç taciz olayları gibi durumlar için halkın huzur ve güvenliğinden sorumlu olan polisler kadınlara kendilerini koruma ve emniyet altına alabilecekleri hususlarda açıklamalarda bulundular şimdi emniyet amirliğinin kadınlara bulunduklara tevsiyeleri aktarıyorum Emniyet Genel Müdürlüğü’nün internet sitesinde yer alan “tavsiyelerimiz” bölümünde, genel olarak bayanların...
  3. Türklerin yaptığı en iyi bilgisayar oyunu sizce hangisi?

Türklerin yaptığı en iyi bilgisayar oyunu sizce hangisi?

Merhaba Sevgili melek'ler sizlerle bu sayfamızda bir ankat yapacağız ve Türklerin yaptığı en iyi bilgisayar oyunu sizce hangisi diye oyları vereceğiz :) Evet Melek'ler, Türklerin yaptığı en iyi bilgisayar oyunu sizce hangisi?
  4. Size Göre En İyi Bilgisayar Markası Hangisi ?

Size Göre En İyi Bilgisayar Markası Hangisi ?

Bu konu en iyi bilgisayar markası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, günlük hayatımızın her anına giren bilgisayarlar artık ipadler halinde sokaklarda da yanımızdalar. Durum böyle olunca hemen her evde bir değil bazen 2-3 tane pc bulunabiliyor. Buna bağlı olarak, bu kadar yaygın olan bilgisayar kullanımı sonucunda aşağı yukarı bir kıyaslama bilgimiz de mevcut. Size göre en...
  5. sizce hangisi?

sizce hangisi?

kızlar kendi parfümümü makyaj malzeme mi indirimli almak istiyorum o yüzden bir markaya temsilci olmak istiyorum ama çok pahalı olmayan bir ürün istiyorum

Sayfayı Paylaş