gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bilgisayar oyun bağımlılarına ilaç

Konu, 'Psikiyatri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Video oyunları bağımlıları için göz ve beyin hapları geliştirildi. Bağımlılar, artık kızaran gözleri ve yorulan beyinleriyle oyunlarına, destek hapı "Game Suppli" ile devam edebilecek.

Video oyunları bağımlılarına hitap eden alışveriş sitesi, yeni hapı tanıtımında, "Oyunları sevenler için bir destekleyici geliştirmek üzerinde yoğunlaştık" ifadesine yer verdi.

Hapları geliştiren Kyowa-Yakuhin, "Game Suppli" adı altında iki farklı ilaç üretti. Bunlardan biri gözlere iyi gelecek yabanmersinli tablet, diğeri konsantrasyonu güçlendiren yağ asidi içerikli şeffaf kapsül.

Japonya'daki mağazalarda, bazen hiçbir bilimsel temele dayanmayan, sağlık ve güzelliğe faydalı olacağı iddia edilen içecekler ve kapsüllerin satıldığına dikkat çekiliyor.

Bilgisayar oyun bağımlılarına ilaç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AMD'nin Phenom Temelli Oyun Bilgisayarı

AMD'nin Phenom Temelli Oyun Bilgisayarı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nihat Doğan'ın Bilgisayar Oyunu Çıktı!

Nihat Doğan'ın Bilgisayar Oyunu Çıktı!

nihat doğan bilgisayar oyunu nihat doğan ile ilgili oyunlar survivor, nihat doğan, bilgisayar oyunu, 2011, ünlüler gönüllüler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Survivor Ünlüler- Gönüllüler yarışmasının renkli ismi Nihat Doğan'ın bilgisayar oyunu çıktı. Karaman'ın koyunu böyle çıkar Nihat Doğan’ın oyunu! Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında her sözü,...
  3. PES 2013 Bilgisayar Oyunu Yakında Çıkıyor !

PES 2013 Bilgisayar Oyunu Yakında Çıkıyor !

PES 2013 ne zaman çıkacak PES 2013 çıkış tarihi ne zaman PES 2012 çıkacağı zaman bu bilgisayar oyunu ile ilgili tüm bilgileri forumumuzdan sizlere ulaştırmıştık melekler :) Şimdi de tam bir yıl sonra bugün Pes 2013 ne zaman çıkacak diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için PES 2013 çıkış tarihi ne zaman aldığımız bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.... İngiltere'nin en...
  4. eski bir bilgisayar oyunu bulamıyorum yardımcı olurmusunuz

eski bir bilgisayar oyunu bulamıyorum yardımcı olurmusunuz

mausla oynanıyor kare bir platform var sol üst köşede mavi bir bilye var bu biyeyi mausla sürükleyerek doğru yolu bularak sağ alt köşedeki kırmızı deliğe düşürülerek oynanıyor levelli bir oyun bu oyunu bulamıyorum adınıda hatırlamıyorum yardımcı olurmusunuz teşekkürler
  5. tek modem iki bilgisayarla nasıl oyun kurulur

tek modem iki bilgisayarla nasıl oyun kurulur

Slm.İki bilgisayarda ağ bağlantılı oyun oynamak istiyoruz iki kişi ne yapmamız gerekiyor, yardım edin..

Sayfayı Paylaş