gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Bilgisayar, rüyalar.....ve anlamlari

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Rüyada Banlanmak : O Gün Bir Işinizin Ters Gideceğine Alamettir ... Rüyada Bir Foruma üye Olmak : Hayatınıza Hayırlı Bir Kapı Açılacağına Alamettir ...

Rüyada Msn'e Girmek : Uzun Zamandır Görüşemediğiniz Bir Kişiyle Görüşeceğinize Alamettir ...

Rüyada Site Kurmak : Elinizden Para Gideceğine Alamettir ...

Rüyada Format Atmak : Hayatınıza Yeni Bir Soluk Geleceğine Alamettir ...

Rüyada Hacklenmek : Yakın Arkadaşlarınızdan Biriyle Sorun Yaşayacağınıza Alamettir ...

Rüyada Modeme Reset Atmak : Elinize Bir Miktar Para Geçeceğine Alamettir ...

Rüyada Kamera Açmak : Herhangi Bir Yerden Teklif Alacağınıza Alamettir ...

Rüyada Avatarını Değiştirmek : Aşık Olabileceğinize Alamettir ...

Rüyada Bir Fan Cluba üye Olmak : Sevdiğiniz Bir Sanatçının Albümü çıkacağına Alamettir ...

Rüyada Mail Atmak : Evinize Hayırlı Bir Posta Geleceğine Alamettir ...

Rüyada Oyun Yüklemek : O Hafta çok Eğlenceğinize Alamettir ...

Rüyada Yeni Msn Açmak : Hayatınızda Değişiklik Yapacağınız Anlamına Gelir ...

Rüyada Admin Olmak : Işinizde çok Saygın Bir Mevkiye Getirileceğinize Alamettir ...

Rüyada Photoshop Kullanmak : Hayatınızın Düzene Ihtiyacı Var Demektir ...

Rüyada Knight Oynamak : çok Seveceğiniz Bir Kız Ya Da Erkekle Tanışacağınıza Alamettir ...

Rüyada Caps Lock'un Açık Olması Hafta Büyük üzgünlükler Yaşayacağınız Anlamına Gelir ...

Rüyada Esc'ye Basmak : Hayatınızda Bir şeyleri Sonlandırmak Istediğinize Alamettir ...

Rüyada Kulaklıkla şarkı Dinlemek : O Hafta Bunalıma Girebileceiğinize Alamettir ...

tebesir.org

Bilgisayar, rüyalar.....ve anlamlari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkçe Deyİmler Ve Anlamlari

Türkçe Deyİmler Ve Anlamlari

deyim ve anlamları deyimler ve anlamları 10 tane deyim 10 tane 20 **Aba altından değnek göstermek: Sert görünmemekle birlikte karşısındakini üstü kapalı bir şekilde korkutmak. **Acem kılıcı gibi olmak : Karşıt olan iki tarafa da onların yanındaymış gibi görünmek. **Açık kapı bırakmak : Sorunlar görüşülürken kestirip atmadan ileride anlaşma olabilecek sözler söylemek, uygun davranışlarda...
  2. Araba Markalari Ve Anlamlari...

Araba Markalari Ve Anlamlari...

:n028::flirt: AUDI (Accelerates Under Demonic Influence) Seytanin etkisiyle hizlaniyor BMW (Bought My Wife) Karimi satin aldim BUICK (Big Ugly Indestructible Car Killer) Buyuk cirkin yikilmaz otomobil katili CHEVROLET (Cheap Hardly Efficient Virtually Runs On Luck Every Time) Ucuz verimsiz her seferinde sans neredeyse yaver gidiyor DODGE (Darn Old Dirty Gas Eater) Her yere benzin...
  3. Araba markalari ve anlamlari

Araba markalari ve anlamlari

AUDI : Another Ugly Deutsche Invention (Bir diger çirkin Alman Icadi) BMW : Brings Me Women(Bana Hatunlari Getirir) FIAT : Failure in Italian Automotive Technology (Italyan Otomotiv Teknolojisinin Hatası) FORD : Fast Only Rolling Downhill(sadece yokus asagi hizlanir) SAAB : Shape Appears Ass-Backwards( Popo Görünümlü) HYUNDAI : Hope You Understand Nothing's Driveable And...
  4. MSN durumu ve anlamlari

MSN durumu ve anlamlari

msn durum yazıları Yazılan Durum: Çevrimiçi… Anlamı: Aylak aylak oturuyorum laf atan olursa sabaha kadar geyik muhabbeti yaparım… Hatta dur ben sana bulaşayım… … Yazılan Durum: Meşgul… Anlamı: Yaptığım bir şey yok da; şu anda çevrimiçi olanlarla konuşmak istemiyorum… Önemli biri gelirse ben ona yazarım… … Yazılan Durum: Hemen dönecek… Anlamı: Aslında buradayım ama yazmasını istemediğim...
  5. Bilgisayar atasözleri ve anketi

Bilgisayar atasözleri ve anketi

BİLGİSAYAR ATASÖZLERİ RAM'sız Windows oynamaz. Sabreden derviş Windows'u çalıştırmış. Klavuzu animatör olanın burnu 3D den kurtulmaz. Sakınan diskte bad çıkar. Virüsünü temizlemeyen diskini temizler. Upgrade'i an tornavidayı eline al. PC ciye MAC vermişler ahhh Windows'um demiş. Sakla rutini gelir zamanı. DOS işler Windows övünür. Patch'ı çıkmamış programdan ümit kesilmez. Kimine Adlib...

Sayfayı Paylaş