gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bilgisayar Sözleri 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bilgisayar Sözleri 2012 bilgisayar mesajları arıyorum ben sitenizde varsa bir zahmet yollayın bana

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bilgisayar Sözleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisayar mühendisliği taban puanları 2011 2012

bilgisayar mühendisliği taban puanları 2011 2012

bilgisayar mühendisliği okumayı düşünüyorum, bu yıl ki yani 2011 yılındaki tabam puanları hakkında bilgi var mı ?
  2. Bilgisayarla İlgili Sözler 2012

Bilgisayarla İlgili Sözler 2012

Bilgisayar Sözleri 2012 Bilgisayar Sözleri Valla melekler, ben okuduğumda çok güldüm, umarım siz de beğenirsiniz. Bilgisayarlarla ilgili olarak söylenmiş matrak sözler, buyrun hahaha laptopun var diye sevinme masa üstüne geçersen üzülme Yazılımsız donanım, donanımsız yazılım olmaz. Eceli gelen windows mavi ekrana düşer. Pc'ye mac vermişler, hani benim akvaryumum demiş. Windows'a...
  3. 2012 de çıkacak en iyi bilgisayar yazılımları

2012 de çıkacak en iyi bilgisayar yazılımları

2012 de çıkacak bilgisayar yazılımları İşte 2012'nin en iyileri olmaya aday 10 yazılımı Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda sizler için 2012 yılında en iyi yazılımları listeliyoruz evet yeni çıkacak oaln en iyi yazılımların listesi burada Melek'lerim! Windows 8 Beta/RC Yılın önemli olayı: Windows 8. Yeni Windows, bir önceki sürümünün yarattığı etkiyi sağlamlaştırmak amacında. Windows 8, şu...
  4. Bilgisayar Sözleri

Bilgisayar Sözleri

Bilgisayar Sözleri istiyorum arkadaşlar şöyle yeni ve oldukça güzel olan Bilgisayar Sözlerini paylaşın benimle.
  5. Kısa Bilgisayar Sözleri 2012

Kısa Bilgisayar Sözleri 2012

Bilgisayar Sözleri Bilgisayar Sözleri Kısa Sevgili melekler işte size bilgisayarla ilgili söylenmiş hem matrak hem de kapak olacak sözlerden bazıları :) _ Yazıcının şahidi tarayıcı. _ Windows’u seven maviye katlanır. _ Çökecek windows bilgisayarda durmaz. _ Windows’a service pack de yüklesen, windows yine windows’tur. _ Beleş anti-virüs programı; virüsü türkü...

Sayfayı Paylaş