gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bilgisayar Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bilgisayar Sözleri istiyorum arkadaşlar şöyle yeni ve oldukça güzel olan Bilgisayar Sözlerini paylaşın benimle.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bilgisayar Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayar

Bilgisayar

Rüyada bilgisayar görmek, islerin yolunda gitmesine ve insanin önüne çikacak engellerin çabuk asilacagina isaret eder. Bilgisayarin kilitlendigini ve onu çözemedigini gören kimse, tikanan isini açmaya muvaffak olamaz, açtigini görürse, isindeki tikanikligi da giderebilecegine isaret eder. Bilgisayar gören insan, yaptigi islerde ataga geçer ve Allahu Teala onu muavfak eder.
  2. Bilgisayar Sözleri 2012

Bilgisayar Sözleri 2012

Bilgisayar Sözleri 2012 bilgisayar mesajları arıyorum ben sitenizde varsa bir zahmet yollayın bana
  3. Bilgisayarla İlgili Sözler 2012

Bilgisayarla İlgili Sözler 2012

Bilgisayar Sözleri 2012 Bilgisayar Sözleri Valla melekler, ben okuduğumda çok güldüm, umarım siz de beğenirsiniz. Bilgisayarlarla ilgili olarak söylenmiş matrak sözler, buyrun hahaha laptopun var diye sevinme masa üstüne geçersen üzülme Yazılımsız donanım, donanımsız yazılım olmaz. Eceli gelen windows mavi ekrana düşer. Pc'ye mac vermişler, hani benim akvaryumum demiş. Windows'a...
  4. Kısa Bilgisayar Sözleri 2012

Kısa Bilgisayar Sözleri 2012

Bilgisayar Sözleri Bilgisayar Sözleri Kısa Sevgili melekler işte size bilgisayarla ilgili söylenmiş hem matrak hem de kapak olacak sözlerden bazıları :) _ Yazıcının şahidi tarayıcı. _ Windows’u seven maviye katlanır. _ Çökecek windows bilgisayarda durmaz. _ Windows’a service pack de yüklesen, windows yine windows’tur. _ Beleş anti-virüs programı; virüsü türkü...
  5. bilgisayar

bilgisayar

bilgisayarıma zonealarm diye bir ücretsiz program kurdum ama bigisayarım her açıldığında bigisayarım donuyor acaba neden?

Sayfayı Paylaş