gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bılgısayar terimleri ile doğmak:D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

Veled, 'Babacim yaa, ben nasil oldum, cok merak ediyorum" diye israr edince...
    Adam, "Nasil ossa bunu bu oglana bi gun annatmak durumunda kalacam, eyisimi simdi izah edim, hazir sormusken, kurtuliym gitsin bu isten" deyi dusunur, icinden...
    "Bak evladim, cok eyi dinne, zira bi daha annatmiyacaam:
    "Anannan baban, bundan yedi sene evvel, bi 'cyber cafe'de karsilasti.
    "Bir iki bakistiktan soona bu 'cyber cafe'nin musait bi yerine gectiler...
    Baban 'memory stick' ile , 'USB' den bi baglanti kurdu... "Anaciin bu firsati eyi degerlendirerek 'memory stick' den bi kac 'download' endirdi... "Bu dangalak baban da, bir-iki 'upload' yukledi...
    Ammaaa heyecandan 'Firewall' kullanmayi unuttugumuz aklimiza geldiginde is isten gecmisti...
    "Bu raddeden soona da, ne 'delete' edebildik, ne de 'cancel'...
    "Sonuc olarak da, ortaya felaket bi 'Virus' cikti, dokuz ay soona...
    "Iste mesele bu kadar basit, benim guzel evladim..."

bılgısayar terimleri ile doğmak:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bılgısayar kızmıdır erkek mı

bılgısayar kızmıdır erkek mı

Öğretmen öğrencilerine sormuş "Sizce bilgisayar erkek mi? Dişi mi?" diye KIZ ÖĞRENCİLER: Bilgisayar erkektir. Çünkü bilgisayarlar aslında sorun çözmek için yaratılmalarına rağmen ömürlerinin dörtte üçünü sorun yaratmakla geçirirler. Daha da önemlisi bunlardan bir tane aldığınız an, biraz daha sabretmiş olsaydınız çok daha gelişmiş bir modeline sahip olabileceğinizi görüp pişman...
  2. D ile başlayan rahatsızlıklar

D ile başlayan rahatsızlıklar

Dalak hastalıkları : Karın boşluğunun solunda, midenin arka tarafında bulunan dalak; eskimiş kırmızı kan hücrelerini yok eder, gerektiği zaman da yeni kırmızı kan hücreleri imal eder. Sıtma ve tifo gibi bulaşıcı hastalıklar veya kansızlık sonucu dalak hastalanabilir. Damar sertliği : Vücuttaki kan damarlarının bir kısmının veya tamamının sertleşmesi sonucu, esnekliklerini keybetmesine; halk...
  3. doğurmak doğmak

doğurmak doğmak

Bir kiz çocugu dogurdugunu görmek, hayra isarettir. Erkek çocuk dogurdugunu gören, siddetli keder ve sikintiya ugrar. Yahut fena bir söz duyar, bir rivayete göre de, ölür. Karisinin erkek çocuk dogurdugunu görmek, eger hamile ise kiz çocu-gu doguracagina, eger degilse, keder ve sikintiya ugrayip, sonra bundan kurtulmaya; karisinin kiz dogurdugunu görmek, erkek çocuk doguracagina delalet eder....
  4. Moda ile ilgili uluslararası terimler

Moda ile ilgili uluslararası terimler

moda ile ilgili oyunlar giyim terimleri moda ile ilgili kelimeler modayla terimler terimler Kızlar bazen moda dergilerine bakarken okuduğunuz bazı terimler bize tanıdık gelmez hatta bazılarını hiç bilmeyiz...Moda ile ilgili bazı uluslararası terimler var işte bu terimleri bilmek ve daha iyi anlamak için özel sözlük... A-B-C ALAMODE (alamod)= Moda olan ilgi çeken çok tutulan BALLERİNE...
  5. D Vitamini İle İlgili Önemli Bilgiler

D Vitamini İle İlgili Önemli Bilgiler

d vitamini d vitamini nedir Sevgili melekler, çoğunlukla balıkla beslenen kişilerde eksikliği görülmeyen d vitamini ile ilgili bazı bilgiler vereceğiz sizlere. İnsan hayatında önemli bir yere sahip olan d vitamini nedir, özellikleri nelerdir hep birlikte öğrenelim... D Vitamini doğal haliyle oldukça az besinde bulunur ama bunları beslenme sistemimize katmanın bir yolu her zaman vardır....

Sayfayı Paylaş