gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bilgisayarcı ata sözleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ramsız windows oynamaz Sabreden devriş Windows'u çalıştırmış

Kılavuzu animatör olanın burnu 3D`den kurtulmaz

Sakınan diskte "bad sector" çıkar

Virüsünü temizlemeyen diskini temizler

Upgrade`ı an, tornavidayı eline al

PC`ye Mac vermişler, ah Windows'um demiş

Dos işler Windows övünür

Patch`i çıkmamış programdan ümit kesilmez

Kimine adlip söz, kimine SB live az

Bana bilgisayar verin İnternet'i göçüreyim

Ak antivürüs karagün içindir

Dos kocayınca Windows`un maskarası olur

Hatasız program olmaz

PC'si Microsaft`a küsmüş, Microsoft`un haberi olmamış

Bana bilgisayarın modelini söyle sana kim olduğunu söyleyeyim

Yaz virüsü formatlasın diskini

Nick'ini söylemeyen chat arkadaşı bulamaz

Bir virüse sistem yakma!

Paran çoksa yeni bilgisayardan bıkma, işin yoksa chat'ten çıkma

bilgisayarcı ata sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. delikanlı bilgisayarcı

delikanlı bilgisayarcı

DELİKANLI BİLGİSAYARCI * Silmek İstediği bir dosyayı Shift+Del kombinasyonu ile siler, geri dönüşüm kutusu kullanmaz, tükürdüğünü yalamaz. * Windows gezgini kullanmaz, aradığı dosyayı anında bulur! * IP’ sini gizlemez. * Windos Xp’ de bir hata olduğunda hata raporu göndermez, ispiyonculuk yapmaz, hoşgörülüdür. * MS Office yardımcısını da diğer yazılımların da Yardım menülerini kullanmaz....
  2. bilgisayarcının aşkı

bilgisayarcının aşkı

Bilgisayarcının Aşkı Sevgili Aslı... Artık içimdeki sıkıştırılmış duyguları unzip etmenin zamanı geldi. Seni raminin alamayacağı kadar çok seviyorum. Sana karşı bütün protectlerim disable durumda. Seni ilk gördüğüm anda formatlandım. Bütün cache´lerim durdu, shadow ramlarla ayakta duruyorum. Bana öyle bir sistem transfer ettin ki, hiç bir komut artık beni senden ayıramaz. Senden...
  3. Birbirine muhalefet ata sözlerimiz...

Birbirine muhalefet ata sözlerimiz...

Birbirine muhalefet ata sözlerimiz... 'damlaya damlaya göl olur' / 'taşıma suyla değirmen dönmez' 'iyi insan lafın üstüne gelir' / 'iti an çomağı hazırla' 'bir elin nesi var iki elin sesi var' / 'nerde çokluk orda bokluk' 'fazla mal göz çıkarmaz' / 'azıcık aşım ağrısız başım' ' kervan yolda düzelir' / ' balık baştan kokar' 'söz gümüşse,sükut altındır' / 'sükut ikrardan gelir'...
  4. Yam Yam Ata Sözleri

Yam Yam Ata Sözleri

çevir kızı yanmasın komşu komşunun etine muhtaçtır ağanın eli yenmez helmut’un iyisini ayılar yer ak hatçe kara gün içindir ayağına yorganına göre tuz at anasına bak kızını ye yiyemediğin eli öpeceksin iki çıplak bir kazana yakışır ne oldum dememeli ne yemeği olucam demeli tatlı dil yamyamı susatır her yiğidin bir yoğurtlu yenişi vardır erken öten horozun sahibini yerler...
  5. Ata sözleri Ata mesajları

Ata sözleri Ata mesajları

ata sözleri ata mesajları güzel sözler ata mesajları Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda güzel Ata Mesajları sunuyor ve meraklısına en güzel Ata sözleri burada diyoruz. Buyrun arkadaşlar Ata sözleri sizleri bekler:) Ata Mesajları Ekonomik kalkınma, Türkiye'nin hür, müstakil, daima daha kuvvetli, daima daha refahlı Türkiye idealinin belkemiğidir. Tam bağımsızlık, ancak ekonomik...

Sayfayı Paylaş