gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bilgisayarda Kablosuz Bağlantı, Sınırlı Erişim Sorununun Çözümü

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kablosuz bağlantı sorunu, sınırlı erişim sorunu, wifi sorunu Sevgili melekler, sık sık bilgisayarınızda sınırlı erişim uyarısı alıyor ve internete başlanamıyorsanız eliniz ayağınıza dolaşmasın. Bilgisayar ekranınızın sağ alt köşesinde göreceğiniz wifi sinyali üstünde ünlem işareti varsa internete bağlanamazsınız ve bu bir sorun var demektir. Bunun için yapmanız gerekenleri şöyle sıralayabiliriz....

sınırlı-erişim.png

1- Önce modeminizi kapatın ve 10 saniye bekleyip yeniden açın. Tüm ışıkların sabit yanmasını bekleyin. Işıklar sabitlenince gelin ve sorun hallolmuş mu kontrol edin.

2- Kablosuz bağlantı sorunu yaşadığınızı farkedince ikinci olarak Ağ bağlantılarına sağ tıklıyıp srunları gider deyin ve bilgisyarınız sizin için sorunun kaynağını araştırıp çözümü bulmanıza yardım etsin.

3- Bilgisayarınızın bağlı olduğu modemin ismi yazan profile sağ tıklayın bu ağı unut deyin ve yeniden aynı ağa bağlanmak için şifrenizi girip bekleyin.
    kablosuz_ag_sorunu-1.

4- Eğer üst düzey bilgisayar bilginiz varsa bilgisayarınızdan modem ayarlarına girin ve ordaki ayarlarınızı kontrol edin. Eğer bu işlemi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız internet sağlayıcınızın müşteri hizmetlerini arayın

Bilgisayarda Kablosuz Bağlantı, Sınırlı Erişim Sorununun Çözümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sorunlarınızın Çözümü

Sorunlarınızın Çözümü

sorunlarin cozumu, sorun cozmek, sorunlarla basa cikmak, sorun yasamak, sorun konulari burada melekler Sevgili Melekler, Hepimizin hayatta turlu turlu sorunlari oldugu muhakkak, peki bu sorunlarla basa cikabiliyormuyuz, yada basa cikmak icin neler yapmamiz gerekiyor? Bu konu hakkinda sizlerle cok guzel birkac hikayeyi paylasiyorum... Bir kelebek yanlışlıkla bir mutfağın penceresinden...
  2. Sınırlı bağlantı veya bağlantı yok hatası

Sınırlı bağlantı veya bağlantı yok hatası

Bıktım usandım bu internete bağlanma hatalarından kızlar ya sınırlı bağlantı var veya bağlantı yok diye bi hata alıyorum sürekli, bunu nasıl aşacağım ya ben acaba evimdeki adsl de mi bi sorun var bu hata ile karşılaşanlardan tavsiyeler istiyorum. teşekkür ediyorum.
  3. Bilgisayarınızı Kullanırken Karşılaştığınız Donma Sorununa Çözüm

Bilgisayarınızı Kullanırken Karşılaştığınız Donma Sorununa Çözüm

bilgisayar donma sorunu bilgisayar donma sorununa çözüm Sevgili melekler, ister keyfi ister iş sebebiyle kullandığınız bilgisayarda donma sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Şimdi sizlerle paylaşacağımız bilgisayar donma sorununa çözüm önerileri sayesinde bu sorundan kurtulabileceksiniz. (Bilgisayar bellekj arttırma bilgilerini ise BURADA bulabilirsiniz ) Çoğu zaman bilgisayarımız...
  4. Sınırlı Bağlantı ve Bağlantı Yok Uyarısı Alınca Ne Yapmak Lazım ?

Sınırlı Bağlantı ve Bağlantı Yok Uyarısı Alınca Ne Yapmak Lazım ?

Bu konu; sınırlı bağlantı ya da bağlantı yok uyarısı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgilği melekler, tam dizinin ya da filmin en heyecanlı bölümü, ağzımız açık, gözlerimiz şaşı bilgisayarın içine düşercesine dalmışız ki pat internet bağlantısı kopuyor ve film havada kalıyor. Ne sinir bozucu değil mi ? :D:D Net bağlantısı yerinde de bir uyarı; sınırlı bağlantı ya da bağlantı yok. Peki...
  5. İphone bilgisayar başka sitelere yönlendiriyor sorununun çözümü burada

İphone bilgisayar başka sitelere yönlendiriyor sorununun çözümü burada

Cep telefonumun interneti başka adreslere yönlendiriyor virüs mü var ? Bugün itibari ile kullandığımız superonline fiber internetli internetimizden cep telefonlarımızı internete bağlayarak aktif olarak kullanıyorduk. Bugün ne hikmetse girdiğimiz her internet sitesi üç beş adrese yönlendirip bilgisayarınızda cep telefonunuzda virüs var uyarısı yapıyordu. Olayı çözümledim tam anlatıyorum...

Sayfayı Paylaş