gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bilgisayardaki yazılarım büyümüş nasıl küçültebilirim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bilgisayardaki yazılarım büyümüş nasıl küçültebilirim? Lütfen biri bana yardım etsin denedim her şeyi baktım ama olmadı siz belki bilirsiniz :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bilgisayardaki yazılarım büyümüş nasıl küçültebilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayar Karşısında Nasıl Oturmalıyız?

Bilgisayar Karşısında Nasıl Oturmalıyız?

bilgisayar karşısında nasıl oturmalıyız Bilgisayar karşısında çoğu zaman saatlerimizi geçiririz.Ve ister istemez sağlık sorunları yaşarız.Sizlere bilgisayar karşısında en sağlıklı oturma pozisyonlarıyla ilgili çok önemli bilgileri sunuyorum. Günümüzün çoğunu, aynı noktaya odaklanarak ve belli bir pozisyonda oturarak geçiriyoruz. Bu durumu değiştiremediğimize göre, bari nasıl daha uygun...
  2. Bilgisayarınızda ki Yazılarınızı Nasıl Küçülteceksiniz?

Bilgisayarınızda ki Yazılarınızı Nasıl Küçülteceksiniz?

bilgisayardaki yazıların küçültülmesi bilgisayarda ki yazılar büyüdü Belki kardeşiniz pcnizi kurcaladı, ya da siz yanlışlıkla yaptınız ve bilgisayarınızda ki yazılar bir anda büyüdü diyelim melekler. Nasıl küçülteceksiniz? :) Bunun için iki yol önerebiliriz sizlere; *Klavyede Ctrl tuşuna basılı tutarak mause nin ortasındaki topu öne geriye hareket ettirerek yazıların boyutunu...
  3. Bilgisayar Belleği Nasıl Arttırılır ?

Bilgisayar Belleği Nasıl Arttırılır ?

Bilgisayarın Bellek Becerisini Arttırma Yolları Bilgisayarın Belleğini Arttırma Yöntemleri Sevgili melekler, bilgisayar kullanıyorsanız zaman zaman bilgisayarınızın yavaşladığından şikayetçi olabilirsiniz. Bilgisayarınızı hızlandırmanın yollarından biri doldurmuş olduğunuz bilgisayar belleğini temizlemektir. Bu yazımızda Bilgisayarın Belleğini Arttırma Yöntemleri hakkında sizlere bilgiler...
  4. Bilgisayarınızın İçini Nasıl Temizleyeceksiniz ?

Bilgisayarınızın İçini Nasıl Temizleyeceksiniz ?

Bilgisayarın İçini Temizleme Bilgisayar Nasıl Temizlenir Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz Teknik Destek bölümümüzde bu kez herkesi son derece ilgilendiren bir konuya değinmek istiyoruz. Pek çok bilgisayar arızasının sebebi olan Bilgisayarın İçini Temizleme ile ilgili bilgiler vereceğiz sizlere.... Bilgisayarın kasasını balkona çıkartın. Kuvvetli bir hava ile...
  5. Bilgisayara Bluetooth Nasıl Yüklenir ?

Bilgisayara Bluetooth Nasıl Yüklenir ?

Bu konu; bilgisayara bluetooth nasıl yüklenir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelişen teknolojinin yarattığı kolaylıklar günlük hayatımızda işlerimizi daha çabuk halletmemeize ve zaman kaydı yaşamadan işlerimizle ilgilenmemize olanak sağlıyor. Bu kolaylıklardan biri de bluetooth cihazı. Bilgisayarımızda ki bilgileri telefonumuza ya da başka bir bilgisayara aktarmak ya da...

Sayfayı Paylaş