gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bilgisayarım Açılıyor Ama masaüstü gelmiyor diyenler buraya

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bilgisayarım Açılıyor Ama Ekran gelmiyor Bilgisayarım Açılıyor Ama masaüstü gelmiyor

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bilgisayarım açılıyor ama siyah ekran geliyor, masaüstü gelmiyor diyen misafirler, sizler için bu yazımızda yardımcı olacak bilgiler aktarıyoruz.

-Bilgisayarında önce siyah ekran açılsın > reset atın ve hemen F8 i basılı tutun.
    > wındowsu olağan şekilde başlat yazan sayfa çıkıyor.
    > Yukarda güvenli kip yazıyor ona tıklayın > çıkan boş sayfaya 3 e tıklayın açılır.

Açılmadığı zaman yani bios ayarlarına geçiyorsa zamanlama hatası var.
    reset atıp tekrarlayın
    F8 e bilgisayar açılmaya başlarken hemen basın.

-Boot ayarları çıkınca cd den başlatmayı seçin.Sonrada cd yi takıp ve başlatın.Açılınca başlat>çalıştır>chkdsk.exe ve tamam diyin sorun çözülür.

-Hdd nizi söküp başka birinin bilgisayarına takar orada format atabilirsiniz.

Bilgisayarım Açılıyor Ama masaüstü gelmiyor diyenler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HP'den çevreci masaüstü bilgisayar

HP'den çevreci masaüstü bilgisayar

HP, şirketlerde güvenilirliği artıracak ve bilgisayarların çevreye etkisini azaltacak yeni bir çevreci masaüstü bilgisayar modelini duyurdu. HP Compaq dc5800 kurumsal bilgisayar, güç ve esnekliğin yanı sıra bazı çevreci özelliklere de sahip bulunuyor. Böylece, EPEAT (Elektronik Ürünleri Çevre Açısından Değerlendirme Aracı) Altın kayıt ofisinin çevreye yönelik en sıkı taleplerini karşılıyor....
  2. Bilgisayarım Açılıyor Ama Siyah Ekran

Bilgisayarım Açılıyor Ama Siyah Ekran

Bilgisayarım Açılıyor Ama Siyah Ekran ne yapacam ya ben bir türlü bişey yapamadım lütfen yardımcı olun arkadaşlar
  3. Hamile Kalmayı Çok İstiyorum Ama Olmuyor Diyenler Buyrun Buraya Dertleşelim..

Hamile Kalmayı Çok İstiyorum Ama Olmuyor Diyenler Buyrun Buraya Dertleşelim..

anne olmak,anne olmak istiyorum :nazar: Sevgili melekler biliyorumki aranızda bir çok kişi var anne olmak isteyıpte olamayan yıllarca uğraşan çabalayan..Bazen üzülen bazen yeniden umutlanan yılmadan uğraşan..Buraya gelin dertleşelim dertlerimizi anlatalım birbirimize bir umut ışığı olalım yol gösterelim..İçimizi dökelim burada içiniz çok dolu belkide ama anlatcak dertleşek sizi anlıyacak...
  4. hamileyim ama çok terliyorum diyenler buraya

hamileyim ama çok terliyorum diyenler buraya

terlemeye karşı kürler ter kokusu nasıl önlenir Selam kızlar hemen hemen tüm hamileler terlemeden şikayet ediyor vucut hamilelik sırsında daha fala kan ve vucut sıvısı üretiyor ve bu duurumda terleme ortaya çıkabiliyor rahatsız ve bunaltıcı birşey olamkla beraber ,katlanmaktan başkada çaremiz yok anneliğin zorlukları :)
  5. Bilgisayarın Çözünürlüğü Kaç Olmalı diyenler buraya

Bilgisayarın Çözünürlüğü Kaç Olmalı diyenler buraya

Bilgisayarın Ekran Çözünürlüğü Kaç Olmalı Bilgisayarın Çözünürlüğü Merhaba Sevgili Melek'ler ve sevgili ziyaretçi arkadaşlarımız, daha önce http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/226954-bilgisayarin-bellegini-temizleme-nasil-yapilir-buyrun-ogrenelim.html demiştik. Şimdi de bilgisayarın çözünürlüğü kaç olmalı diyen arkadaşlarımız için bu yazımızda bilgisayarın çözünürlüğü hakkında...

Sayfayı Paylaş