gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bilgisayarım bataryası dolmuyor yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bilgisayarımın bataryası dolmuyor ne yapmam gerek, evdekilere çaktırmadan halletmnem lazım lütfen bilgisayar batarya dolmama sorunu yaşayan varsa bi yardım etsin :(

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bilgisayarın Bataryasının Dolmama Sorunu

Bilgisayarın Bataryası Neden Dolmuyor

Laptop kullanıcılarının en büyük problemi batarya sorunudur. Bilgisayarınız yeniyken bu sorunla karşılaşmazsınız fakat 1 yıl gibi bir süre sonra sıkıntı yaratmaya başlar. Sık sık uyarı veriri bilgisayarınız. Bunu çözmek için Bilgisayarın Format cd si haricindeki driverini tekrar kurup sorunu düzeltmeye çalışabilirsiniz.

-Bilgisayarınızın pili %95'in üzerinde dolu ise (%96-97) ve bilgisayarınız prize takılı olduğu halde pili dolmuyorsa sebebi "Batarya Güvenlik Sistemi" dir. Bataryadaki doluluk oranı %95 veya altına düştüğü an yeniden dolmaya başlayacaktır. Bu sistem pili daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar.

-Pil seviyesi kritik durumda olduğu halde dolmuyorsa sorun prizden olabilir. Ancak farklı yerlerde denemenize rağmen pil dolmuyorsa sorun prizde değil pilde veya şarj aletinizdedir.

Bilgisayarım bataryası dolmuyor yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Müftüoğlu - Yerin Dolmuyor

Emel Müftüoğlu - Yerin Dolmuyor

Sor kime istersen git sor Bana senden zormu zor Dön yeter artık geri dön Gözüm hiç kimseyi görmüyor İnanki bize ayrılık hiç yakışmıyor Seninde bende benim sende yerin dolmuyor Zaman durdu vakit sanki geçmek bilmiyor Yerin dolmuyor ah sensiz olmuyor Bu hayat sensiz inan çekilmiyor Yerin dolmuyor ah sensiz olmuyor Bu hasret bitmek tükenmek bilmiyor Söz: Şehrazat Müzik: Mustafa Sandal
  2. Yeri Dolmuyor

Yeri Dolmuyor

Avrupa yakasının Tahsin bey amcası gerek kişiliği gerek dizideki babacanlığı ile Gülse Birsel'in aklından hiç çıkmıyor :( ÇOK ACI ÇEKİYOR! 'GÜLSE BİRSEL'İ DAHA ÖNCE HİÇ BU KADAR HÜZÜNLÜ, GÖZÜ YAŞLI VE ACI ÇEKERKEN GÖRMEDİM' AVRUPA YAKASI EKİBİ GAZANFER ÖZCAN'IN YOKLUĞUNA HALA ALIŞAMADI.... 'Avrupa Yakası'nda 'Sedef' karakterini canlandıran deneyimli oyuncu Suna Keskin, dizinin yapı...
  3. bilgisayarım...yardım...

bilgisayarım...yardım...

bilgisayarımla ilgili bir sorun yaşıyorum bilgisi olan varsa ayrdımcı olursa sevinirim. mesela melekler meknaı sayfasını açıyorum ya tüm sayfayı kaplıyor tam ekran oluyor ve aşağı kısımda açtığım sayfalar gözükmüyor ayriyeten üst tarafta yer alana araç çubuğu kısmı da gözükmüyor tam ekran kullanmauyı da sevmiyorum nasıl eski haline getirebilirim ?
  4. Bilgisayarın Anakartını Nasıl Öğrenirim lütfen yardım edin

Bilgisayarın Anakartını Nasıl Öğrenirim lütfen yardım edin

arkadaşlar ben bilgisayarımın anakart modelini öğrenmek istiyorum acaba kasayı açmadan bilgisayarın anakartını nasıl öğrenebilirim? Bu konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olsun lütfen.
  5. bilgisayarı açınca hoparlörden ses gelmiyor yardım

bilgisayarı açınca hoparlörden ses gelmiyor yardım

Selam. Bilgisayarımı açınca hoparlörden ses gelmiyor neden acaba yardım edin :S

Sayfayı Paylaş