gebe
  1. Sorun bilgisayarr

Sorun bilgisayarr Forum Okuru

Bilgisayarım ses yapıyor !!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Sorun bilgisayarr tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Bilgisayarım Çok ses yapıyor bilgisayar tamircisi ne goturdum ve bilgisayarın hafızası dolmuş dedi neyse tamiri yapıldı ve 1 hafta sonra yine ses yaptı NOt:bilgisayara hiçbirşey yüklenmedi ne yapabilirim yardimm

Bilgisayarım ses yapıyor !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazar ESRA OSKAY' ın ses getirecek makalesi:ERKEKLERDE DEDİKODU YAPIYOR!!!

Yazar ESRA OSKAY' ın ses getirecek makalesi:ERKEKLERDE DEDİKODU YAPIYOR!!!

esra oskay yazar esra mal oyunları esraoyunları ERKEKLERDE DEDİKODU YAPIYOR! Koyu sesli, kalın yapılarının görünümünde aslan kesilen erkekler! Sert bakışlı, çatık kaşlı olsalar da ürkektir, kalpleri. Annesinin Kuzusu’’ Annesinin bir tanesi’’ sözleriyle büyütülmüş, anne tarafından hep hizmet edilmiş; üstü açılacak diye uykusuz kalma endişesinde; çift battaniyelerde sarmışlar kuzularını ......
  2. Bilgisayarınız siz yokken neler yapıyor?

Bilgisayarınız siz yokken neler yapıyor?

Evvet meleklerim birazdan sizlere büyük bir savaş sunacağım. Bu savaş tamamen bilgisyarınızın masa üstünde bulunan kısayollar tarafından yapılıyor. Acaba savaşı kim kazanacak :D Aşağıdan tıklayıp izleyin... Yorum istiyorum yoruuuuum :) Tıklayınız . kaynak:devtürkler
  3. bilgisayarı açınca hoparlörden ses gelmiyor yardım

bilgisayarı açınca hoparlörden ses gelmiyor yardım

Selam. Bilgisayarımı açınca hoparlörden ses gelmiyor neden acaba yardım edin :S
  4. PC  Çalışırken kasadan çok ses geliyor neden ?

PC Çalışırken kasadan çok ses geliyor neden ?

Hepimizin başını agrıtır bilgisayar kasalarının içinden çıkan sesler.İşlemci ila fan arasında ısı iletimini saglayan araya sürülen macunun erimesi.(bu macunun erimisine neden olan şey de işlemcinin gereğinden fazla ısınması ve bu macunu eritmesi.burda yapacagınız tek iş arkadaşlar biraz macun sürmektir.(bu macunu özel bir maddedir ve her donanım bayisinden bulabilirsiniz. işlemci ısındıgında...
  5. Bilgisayar Gürültüsü Nasıl Azaltılır?

Bilgisayar Gürültüsü Nasıl Azaltılır?

Bilgisayarınız çalışırken aşırı ses çıkarıyor ve bu durum sizi rahatsız ediyorsa, aşağıdaki aşamaları takip ederek bu sorunuzu çözebilirsiniz. Masaüstü bilgisayarlar ve laptoplarda fanların aşırı tozlanmasından dolayı fanların görevini yerine getirmesi zorlaşabilir. Bilgisayarım çok ses çıkarmaya başladı diyenler için yapabileceklerinize bir bakalım. Masaüstü Bilgisayarınız Var İse...

Sayfayı Paylaş