gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

bilgisayarın cinsiyeti

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Bir grup erkek bilgisayar muhendisi uzun arastirmalar sonucunda bilgisayarlarin disi oldugunu ispatladi. Kanitlarini gecen hafta duzenledikleri bir basin toplantisiyla anlatan erkek muhendisler, kararlarinin nedenlerini acikladilar. İşte bilgisayarlarin dişi olarak kabul edilmesi icin 4 neden: 1. Allah'tan baska kimse onlarin icmantigini anlamaz. 2. Kendi aralarinda iletisim kurmak icin kullandiklari dil kendileri disinda kimse tarafindan anlasilamaz. 3. En kucuk hatalarinizi bile belleklerinde sonsuza kadar tutarlar
    4. Birini alip evinize getirdiginizde maasinizin buyuk bir kismini onlarin aksesuarlarina harcarsiniz.

Bunun hemen ardindan bir grup bilimkadini da bilgisayarlarin "erkek" olarak nitelendirilmeleri uzerinde gorus birligine vardi. İste onlarin nedenleri:
    1. Pek cok bilgi depolarlar ancak bu bilgiyi nasil kullanacaklarini onlara hep anlatmaniz gerekir.
    2. Problemlerinizi cozmek icin alip eve getirirsiniz, ancak zamaninizin cogunu onlarin problemlerini cozmek icin gecirmeye baslarsiniz.
    3. Birini alip eve getirdiginiz anda hata yaptiginizi, yeni ve daha guclu bir modelinin piyasaya surulmus oldugunu duyarsiniz.
    4. Ilgilerini cekmek icin dugmelerine basmak gerekir.:hhh::hhh::hhh:

bilgisayarın cinsiyeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayarın Cinsiyeti

Bilgisayarın Cinsiyeti

Amerika'da kadınlar ve erkekler bilgisayarın dişi mi yoksa erkek mi olduğunu tartışıyorlarmış... Kadınlar bu aletin erkek olduğunu savunmuşlar. "Çünkü" demişler, "bilgisayarlar aslında sorunları çözmek için yaratılmış olmalarına rağmen ömürlerinin dörtte üçünü sorun yaratarak geçirirler... Daha da önemlisi, bunlardan bir tane aldığınız an, biraz daha sabretmiş olsaydınız çok...
  2. Bilgisayar

Bilgisayar

Rüyada bilgisayar görmek, islerin yolunda gitmesine ve insanin önüne çikacak engellerin çabuk asilacagina isaret eder. Bilgisayarin kilitlendigini ve onu çözemedigini gören kimse, tikanan isini açmaya muvaffak olamaz, açtigini görürse, isindeki tikanikligi da giderebilecegine isaret eder. Bilgisayar gören insan, yaptigi islerde ataga geçer ve Allahu Teala onu muavfak eder.
  3. bebek cinsiyeti

bebek cinsiyeti

dogum tarihim: 15.07.1981 son regl tarihim: 10.12.2010 buna göre bebeğimin cinsiyeti nedir?
  4. bilgisayar

bilgisayar

bilgisayarıma zonealarm diye bir ücretsiz program kurdum ama bigisayarım her açıldığında bigisayarım donuyor acaba neden?
  5. Cinsiyet belirtileri

Cinsiyet belirtileri

Ya bu cinsiyet belirtileri yalan geliyor bana mesela kız bebek bekleyenler diyor mide bulantısı yaşar erkek bebek de pek olmaz diyor benim ilk hamileligimde 9ay boyunca mide bulantısı yaşadım oğlum oldu şimdi ikinciye hamileyim şimdide mide bulantısı pek yaşamıyorum ne olacak şimdi

Sayfayı Paylaş