gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bilgisayarın Kilidi Nasıl Kaldırılır ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; bilgisayarın kilidi nasıl kaldırılır hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bilgisayar kullanırken bilgisayarda ki kendimize ait bilgilerin, belgelerin ya da yaptığımız işlemlerin bilinmesini istemeyebilir, bizden habersiz bilgisayarımızın başkaları tarafından kullanılmasını istemeyebiliriz. Bunun için de bilgisayarımıza kilit koyarız. Peki gerek kalmadığı zaman bu kilidi nasıl kaldıracağız ?

Bilgisayarın Kilidini Kaldırma Anlatımı

Bilgisayarın kilidini kaldırmak oldukça kolaydır. Bunun için:

CTRL- ALT-DLETE tuşalrına aynı anda basmanız yeterlidir.

Bilgisayarın Kilidi Nasıl Kaldırılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Thumbs.db nedir, nasıl kaldırılır

Thumbs.db nedir, nasıl kaldırılır

thumbsdb nedir thumbs silme sohbet günlüklerim nasıl kaldırılır sohbet günlügünü nasıl kaldırabilirim thumbsdb silinemiyor Thumbs.db nedir, nasıl kaldırılır Bu dosya belki bir klasörü .zip ya da .rar şeklinde arşivleyip birine göndereceğiniz zaman, belkide FTP aracılığı ile sisteminizden dosyaları hostunuza atacağınız zaman varlığı ile sinirinizi bozmaya yetebilir. Hatta bazen bu dosyanın ne...
  2. Etype proğramı nasıl kaldırılır

Etype proğramı nasıl kaldırılır

etype nasıl silinir, kaldırılır, kaldıramıyorum silme işlemi için bu konumuzu takip edin. Off off etype diye bir proğramı çocuğunuz yada bilmeyen bi sıpagetti indir di ise nasıl kaldırırsınız size onu anlatayım. Bu çocukların indirdiği proğramlara aklım sırrım ermiyor. Bu facebook taki bir oyunla alakalı 57 mb lık bir dosya silemiyorsunuz kaldır dediğinizde de bulamıyorsunuz. Öncelikle bu...
  3. 22find.com Tarayıcıdan Nasıl Kaldırılır?

22find.com Tarayıcıdan Nasıl Kaldırılır?

22find.com kaldırma tarayıcıdan 22find.com kaldırma Sevgili melekler, girdiğiniz sitelerden ya da indirdiğiniz programlardan dolayı sizin isteğiniz dışında tarayıcınıza yerleşen ve ana sayfanızı değiştiren yazılımlardan birisi 22find.com nasıl kaldırılır merak ediyor ve kurtulmak istiyorsanız, buyrun yapılışı... Önce yapmanızı istediğimiz şey 22find.com'un yapıştığı arama motorunuzun...
  4. Conduit.Search.Com Nasıl Kaldırılır?

Conduit.Search.Com Nasıl Kaldırılır?

search conduit kaldırma search conduit nasıl kaldırılır search conduit Sevgili melekler, bilgisayarınıza yüklediğiniz ücretsiz programlarla birlikte otomatikman gelen bir web arama motoru ve araç çubuğudur search.conduit.com. Bu program eğer bilginiz dışında geldiyse arama motorunuz yerini alır ve sizi sinir eder. Bilmeyenler için bu programın nasıl silineceğinizi tüm arama motorları için...
  5. Yandex toolbar nasıl kaldırılır ?

Yandex toolbar nasıl kaldırılır ?

Yandex toolbar mıdır nedir bir türlü kaldıramıyorum. Nasıl silineceğini biriniz bana anlatabilir mi lütfen istemiyorum arkadaşım yandex toolbarın browserimde olmasını bir türlü kaldıramadım lütfen yardımcı olun bana hadi bekliyom .

Sayfayı Paylaş