gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bilgisayarın Teknolojik gelişimi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

6 ay önce aldığım bilgisayarım şimdi üçüncü el kıymeti bile görmüyor. Bilgisayarlar ne kadar hızla gelişiyor aklım sırrım ermiyor. Şimdi sizlerden bana bilgisayarların teknolojik gelişim sürecini anlatmanızı yada bir yazı varsa paylaşmanızı rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bilgisayarın Teknolojik gelişimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teknolojik Takılar

Teknolojik Takılar

Sevgili meleklerim, teknolojinin geliştiği bu küresel ortamda... ((şaka tabi ki böyle bir konuşmaya başlamayı düşünmüyorum korkmayın :D )) Kızlar bu takıları alıp takar mısınız bilmiyorum. Böyle birşey dedim çünkü ben takmazdım :D Sadece çok ilginç bulduğum için sizinle de paylaşmak istedim. :D :huhe: İnsanlar ne tasarlayacaklarını şaşırıyorlar :haha:
  2. Teknolojik Şemsiye

Teknolojik Şemsiye

şemsiye ile ilgili icatlar teknoloji tasarım icatları değişik bişey beğendim ama bilmem sizce nasıl 643 __________________
  3. Bilgisayarın Kronolojik Teknolojik Gelişimi

Bilgisayarın Kronolojik Teknolojik Gelişimi

bilgisayar teknolojik gelişimi kronolojisi nedir gelişim süreci tarihler ile ilgili bilgiler burada melekler Bir yıl aldığımız bir bilgisayarı önümüzde ki yıl beğenmeyebiliyoruz melekler :) O kadar çabuk gelişiyor ve değişiyorlar ki,akıl almıyor :S En üst model diye aldığınız masaüstü pc,bir bakmışsınız değişik özellikleriyle bir üst modelinin gölgesinde kalmış.Bu hızlı gelişim baş döndürüyor...
  4. Dünyanın En Gelişmiş Bilgisayarı TİTAN Karşınızda :D

Dünyanın En Gelişmiş Bilgisayarı TİTAN Karşınızda :D

Bu konu dünyanın en gelişmiş bilgisayarı titan hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başlığı okuyup ta haberi asparagas falan zannetmeyin :D:D Bendeniz TİTAN, ancak şimdi bahsini edeceğim TİTAN ise bir bilgisayar, hem de dünyanın en gelişmiş bilgisayarının adı. :D:D Tesadüfün böylesi :D:D Evet şimdi haberimize geçiyorum ve işte detaylar...:D:D Dünyanın en gelişmiş iki...

Sayfayı Paylaş