gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

bilgisayarın türkçesi

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

bilgisayarın türkçesi Bilgisayarın Türkçesi... Hiç aklınıza bilgisayarın şurası türkçe olsaydı diye geldimi???

BEnim aklıma bazen geliyor...

O zaman bu topicde bilgisayarın türkçesini birlikte yazalım mı???

Ben başlıyorum o zaman :)

Kardeşim mesela ben msn de smililerin isimlerine kılım...

neymiş efendim para çıkartacaz ne yazıyoruz (mo) bu mudur yani???

ben inek miyim kardeşim dutup da (mo) yazıyorum para çıkıyor olmaz...

O zaman para simgesinin türkçesini yazıyoruz = mangır...

evet işte bilgisayarımızın msn programında bir türkçeleştirme...

haaa bi de koyun var ben ona kılım...

ne yazıyoruz (bah) yazıyoruz koyun çıkıyor hele keçinin kısa yolu evlere şenlik buraya yazamam isteyen girip diğer simgelerden baksın vallahi :D

demek ki neymiş koyun çıkarmak için = goyun yazıyoruz koyunumuz çıkıyor hatta bir de hkoyun yazın hamile koyun çoksın değil mi :D

evet sizlerden de yorum alabilirim...

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bilgisayarın türkçesi
    canom ozur anlamadim valla,,yinede yorum yazmak istedimm,ksura bakma,istedimki yanindayimm,sakin gulme ne olurr,

bilgisayarın türkçesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye ve Uygur Türkçesi

Türkiye ve Uygur Türkçesi

Uygur Türkçesi KAGA BİLEN TÜLKE Künlernin biride bir kağa bir parçe göşni oğrilap kelip, derehke konuptude, emdila yey dep turışiğa eçikap ketken bir tülke kelip, kağidin bu göşni tartiveliş koyiğa çüşüptu. Kandak kiliş kerek? Hiliger tülke birdinla kağini mahtaska başlaptu: — Hey kağa dostum, sen, nime digen çiraylik? Kariğina, peyliring tün kara, yene tehi tegi-tegidin yaltirap turidu....
  2. Bilgisayar

Bilgisayar

Rüyada bilgisayar görmek, islerin yolunda gitmesine ve insanin önüne çikacak engellerin çabuk asilacagina isaret eder. Bilgisayarin kilitlendigini ve onu çözemedigini gören kimse, tikanan isini açmaya muvaffak olamaz, açtigini görürse, isindeki tikanikligi da giderebilecegine isaret eder. Bilgisayar gören insan, yaptigi islerde ataga geçer ve Allahu Teala onu muavfak eder.
  3. Osmanlıca gitti Türkçesi geldi

Osmanlıca gitti Türkçesi geldi

TBMMDışişleri Komisyonu, Türkçesi’nden hiçbir şey anlamadıkları "Avrupa Yatırım Bankası’nın Türkiye’de Temsilcilik Açmasına Dair Türkiye ile Avrupa Yatırım Bankası Arasındaki Anlaşma"yı Dışişleri Bakanlığı’na iade etti. Komisyonun CHP’li üyeleri, İngilizceden Türkçeye çevrilen anlaşma metnindeki, "Tekalifi harbiyeye zapt ve müsadereye, istimlake ve icrai veya teşrii tasarruflara...
  4. Amerikan Repliklerinin Türkçesi

Amerikan Repliklerinin Türkçesi

amerikan : a türk:t a: hey dostum burda bir problem mi var ? t: noluyo lan burda ? a: nasıl gidiyor mike t: nabıyon lan a: korkarım seni öldüreceğim t: salavat getir lan a: oov dostum hiç cool olmamışsın t: bu ne lan i...ye benzemişsin a: hey steve neden kendine bir içki koymuyosun t: la sülo iki bira kap gel a: hey evlat baseball oynamaya ne dersin?sen ve ben, baba ve oğul t: yürü...
  5. bilgisayar

bilgisayar

bilgisayarıma zonealarm diye bir ücretsiz program kurdum ama bigisayarım her açıldığında bigisayarım donuyor acaba neden?

Sayfayı Paylaş