gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bilgisayarınızda Başlat Menüsünün Yerini Nasıl Değiştireceksiniz ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bilgisayarın Başlat Menüsünün Yerini Değiştirme Başlat Menüsünün Yeri Nasıl Değiştirilir

SEvgili melekler, sizlere teknik destek bölümümüzden çeşitli kısayolları ve pratik uygulamaları anlatmaya devam ediyoruz. Bu kez Bilgisayarın Başlat Menüsünün Yerini Değiştirme nasıl olur, bu konuda sizlere bilgiler vermeye çalışacağız..

Başlat menüsü bilgisayarın sol alt köşesinde bulunmaktadır. Dilerseniz başlat menüsünün yerini ekranın üstüne sağ alt köşesine alabilirsiniz. Bunu yapabilmek için başlat menüsünün üzerinde ''Başlat Menüsünü Kilitle'' veya ''Görev Çubuğunu Kilitle'' seçeneğinin işaretli olmaması gerekir. Bu seçeneği kaldırdıktan sonra başlat menüsünü ekrana doğru sürükleyerek ekranda istediğimiz yere sürükleyebilirsiniz.

Bilgisayarınızda Başlat Menüsünün Yerini Nasıl Değiştireceksiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarımı değiştireceğim nasıl yapabilirim ?

Saçlarımı değiştireceğim nasıl yapabilirim ?

saçımı nasıl sarı yapabilirim saçlarımı nasıl sarı yapabilirim saçlarımı düz saçımı düz değiştirmek istiyorum Bu günlerde saçlarını değiştirmek isteyen meleklerimiz için dünyaca ünlü bayanların değişimlerini sunuyoruz. Belkide size fikir vermesi açısından iyi olacaktır arkadaşlarım. Saçlarınızı Değiştirin! Ünlü yıldızlar saçlarını nasıl değiştirdi? Dünyaca ünlü kuaförlere giden...
  2. Msn Şifrenizi Nasıl Değiştireceksiniz?

Msn Şifrenizi Nasıl Değiştireceksiniz?

msn şifresi, nasıl değişir, anlatımı, açıklaması, izahı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Diyelim ki msn şifrenzi unuttunuz,ya da biri msn şifrenizi öğrendi ve siz onun,sizden habersizce sizin msninizi açtığını farkettiniz.Şifreyi değiştirmeniz lazım.Nasıl mı yapacaksınız? Msn şifresi değiştirmek için Öncelikle BURADAN giriş yapmanız gerekmektedir. Sonra çıkan oturum...
  3. Turkcell İçin Çalarken Dinlet Şarkısını Nasıl Değiştireceksiniz ?

Turkcell İçin Çalarken Dinlet Şarkısını Nasıl Değiştireceksiniz ?

Turkcell Çalarken Dinlet Şarkısı nasıl değiştirilir turkcell çalarken dinlet şarkı değiştirme turkcell çalarken dinlet Eğer Turkcell kullanıcısı iseniz ve Çalarken Dinlet servisinden yararlanıyorsanız, turkcell çalarken dinlet şarkı değiştirme konusunda şimdi vereceğimiz bilgilerle istediğiniz parçayı çalarken dinlet olarak ayarlayabileceksiniz. İşte turkcell çalarken dinlet parça...
  4. Bilgisayarınızın Giriş Sayfasını Nasıl Değiştireceksiniz ?

Bilgisayarınızın Giriş Sayfasını Nasıl Değiştireceksiniz ?

Bu konu; bilgisayarın giriş sayfasını değiştirme hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bilgisayar kullanırken tarayıcımızı açtığımızda anasayfa olarak ayarlı olan sayfa karşımıza çıkar. Genelde google olarak ayarlanan ana sayfalar bazen girdiğimiz sitelerde ki ufak virüsçükler sebebiyle otomatikman bizim isteğimiz dışında değişirler. Eğer böyle bir şey başınıza geldiyse nasıl...
  5. twitter arka planını nasıl değiştireceğim

twitter arka planını nasıl değiştireceğim

Ben twitter hesabı kullanıyorum ama birşey sormak istiyorum.Twitter arka planı nasıl değiştiririm.Birinde gördüm çok hoşuma gitti.

Sayfayı Paylaş