gebe
  1. dj_oznur_24

dj_oznur_24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Bilgisayarınızdaki casusu silmeden hack yapmayın!!, lütfen okuyun çok işinize yarayac

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında dj_oznur_24 tarafından paylaşıldı.

Hemen hemen hepimiz işletim sistemi olarak Xp kullanıyoruz. Microsoft işletim sisteminin içine bir casus yerleştirmiş. Tabi ki bundan bir kurtulma yöntemi var. Start , Başlat

Cikan yere kücük harfle : cmd yazın ve Enter

Şimdi karsiniza bir Dos penceresi acildi

cikan bu pencereye: net user yazin ( net bir bosluk user olacak )

O pencerede bir liste var ve bilgisayarda kac tane kullanici var hepsi yazili buraya kadar her sey normal
    Eger: burada bir Support_388945a0 diye bir hesep varsa iste sende de casus var yoksa sorun yok
    var ise derhal sil:

Peki Bunu nasil silecem:
    kolay
    Bunu yap: net user SUPPORT_388945a0 /delete (kopyala yapistir yapin

Bilgisayarınızdaki casusu silmeden hack yapmayın!!, lütfen okuyun çok işinize yarayac konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Mehmetçiğin minik casusu

İşte Mehmetçiğin minik casusu

TSK'nın PKK'lılara karşı düzenlediği operasyonlarda Bayraktar adlı mini casus uçak kullanıyor. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yurt içinde ve sınırda terör mücadelesi devam ederken Kuzey Irak'tan Türkiye'ye sızan PKK'lı teröristler adım adım takip ediliyor. Günler öncesinde Şırnak'ın Cudi, Bestler Dereler bölgesi ve Kato Dağı'nda başlatılan operasyonlar aralıksız sürerken, Mehmetçik sınır...
  2. Bilgisayarınızdaki Casus Windows!

Bilgisayarınızdaki Casus Windows!

bilgisayarımda casus program olduğunu nasıl anlarım Son bir yılda dünyanın muhtelif yerlerinde gen bilimiyle ilgilenen 100'ü aşkın bilim adamının bir çoğu normal gibi gelen ölümlerle hayata veda ettiğini biliyor muydunuz? İsviçre'de eğitimcilik yapan akademik kariyer sahibi bir dostumdan aldığım son mesaj, bana tekrar "Neler oluyor?" sorusunu sordurdu. Olay şöyle gelişiyor: Bir...
  3. Lütfen çok dikkatle okuyunuz..

Lütfen çok dikkatle okuyunuz..

Mangal yaparken aniden Sinem'in ayağı takıldı ve düştü. Hemen Ambulans'a haber vermek istedilerse de Sinem buna karşı çıktı – kendisini iyi hissettiğini ve düşmesine sepeb olarak da ayakkabılarının yeni olduğunu gösterdi. Biraz titrek ve solgun göründüğünden, arkadaşları üstünü başını temizlemeye yardımcı oldular ve önüne dolu bir tabak koydular, çünkü elindeki tabağı düşürmüştü. Sinem...
  4. Okuyunuz lütfen

Okuyunuz lütfen

Konu: OZELLIKLE SONUNU OKUYUNUZ LÜTFEN Sadece bu sabah için, içimden aglamak geldigi halde yüzünü gördügümde gülümseyecegim. Sadece bu sabah için, ne giymek istediginin seçimini sana birakacagim, gülümseyerek ne kadar yakistigini söyleyecegim. Sadece bu sabah, çamasirlari yikamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gidecegim. Bu sabah bulasiklari lavaboda birakip, bulmacanin...
  5. okuyun lütfen çok güzel.. geniş bir dua..

okuyun lütfen çok güzel.. geniş bir dua..

ferahlık veren dua ferahlık veren dualar duası güzel sözler özlü bir dua dua ruhu serinletir ruhumuza ferahlık verir.. Allahım ümmetimizi gaflet uykusundan uyandır. Onları ölüm uykusundan dirilt Allahım onların liderlerini ve yöneticilerini ıslah et Allahım onların ellerini hak üzer tut onların kalplerine senin korkunu ver Onların kalplerinden kafirlerin korkularını çıkar Onların...

Sayfayı Paylaş