gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bilgisayarınızın Giriş Sayfasını Nasıl Değiştireceksiniz ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; bilgisayarın giriş sayfasını değiştirme hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bilgisayar kullanırken tarayıcımızı açtığımızda anasayfa olarak ayarlı olan sayfa karşımıza çıkar. Genelde google olarak ayarlanan ana sayfalar bazen girdiğimiz sitelerde ki ufak virüsçükler sebebiyle otomatikman bizim isteğimiz dışında değişirler. Eğer böyle bir şey başınıza geldiyse nasıl eski sayfanıza döneceğinizi bilmiyorsanız bu sayfamızda anlatıyoruz...

Başlat / Çalıştır / Regedit / HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Internet Explorer / Main anahtarında bulunan adresi değiştirin işte hepsi bu kadar arkadaşlar.

Bilgisayarınızın Giriş Sayfasını Nasıl Değiştireceksiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarımı değiştireceğim nasıl yapabilirim ?

Saçlarımı değiştireceğim nasıl yapabilirim ?

saçımı nasıl sarı yapabilirim saçlarımı nasıl sarı yapabilirim saçlarımı düz saçımı düz değiştirmek istiyorum Bu günlerde saçlarını değiştirmek isteyen meleklerimiz için dünyaca ünlü bayanların değişimlerini sunuyoruz. Belkide size fikir vermesi açısından iyi olacaktır arkadaşlarım. Saçlarınızı Değiştirin! Ünlü yıldızlar saçlarını nasıl değiştirdi? Dünyaca ünlü kuaförlere giden...
  2. Msn Şifrenizi Nasıl Değiştireceksiniz?

Msn Şifrenizi Nasıl Değiştireceksiniz?

msn şifresi, nasıl değişir, anlatımı, açıklaması, izahı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Diyelim ki msn şifrenzi unuttunuz,ya da biri msn şifrenizi öğrendi ve siz onun,sizden habersizce sizin msninizi açtığını farkettiniz.Şifreyi değiştirmeniz lazım.Nasıl mı yapacaksınız? Msn şifresi değiştirmek için Öncelikle BURADAN giriş yapmanız gerekmektedir. Sonra çıkan oturum...
  3. facebooka bilgisayarımda giriş yapamıyom

facebooka bilgisayarımda giriş yapamıyom

facebooka bilgisayarımda giriş yapamıyom yardımcı olun ne yapmam lazım sürekli hata veriyor buna çözüm sunun yaa
  4. Bilgisayarınızda Başlat Menüsünün Yerini Nasıl Değiştireceksiniz ?

Bilgisayarınızda Başlat Menüsünün Yerini Nasıl Değiştireceksiniz ?

Bilgisayarın Başlat Menüsünün Yerini Değiştirme Başlat Menüsünün Yeri Nasıl Değiştirilir SEvgili melekler, sizlere teknik destek bölümümüzden çeşitli kısayolları ve pratik uygulamaları anlatmaya devam ediyoruz. Bu kez Bilgisayarın Başlat Menüsünün Yerini Değiştirme nasıl olur, bu konuda sizlere bilgiler vermeye çalışacağız.. Başlat menüsü bilgisayarın sol alt köşesinde bulunmaktadır....
  5. ie giriş sayfasını nasıl değiştirebilirim acaba?

ie giriş sayfasını nasıl değiştirebilirim acaba?

Teknolojik konularda çok yetersizim, etrafıma da çekindiğimden soramıyorum.Lütfen bana ie de giriş sayfası nasıl değiştirilir yardım edebilirmisiniz ?

Sayfayı Paylaş