gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bilgisayarınızın Kullanıcı Adını Unutursanız Yapmanız Gerekenler

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; bilgisayarın kullanıcı adını unutursanız hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, eğer bilgisayarınızın işyerinizde ya da okulda başkaları tarafından karıştırılmasını istemiyorsanız doğal olarak bir kullanıcı adı ve bir şifre oluşturursunuz. Peki ya dalgınlığa düşüp te kullanıcı adını unutursanız ne olacak ? Başkaları dahil siz bile bilgisayarınızı açamazsanız ? Kabus gibi değil mi ? Ama bunun da bir kolayı var, üzülmeyin. :D:D

Bilgisayarın Kullanıcı Adını unutursanız yapmanız gerekenler şöyle Yönetici parolasını unutursanız ve parola sıfırlama diskiniz veya başka bir yönetici hesabınız bulunmuyorsa, parolayı sıfırlayamazsınız. Bilgisayarda başka kullanıcı hesabı yoksa, Windows'da oturum açamazsınız ve Windows'u yeniden yüklemeniz gerekir.

Bilgisayar kullanıcı adınızı değiştirebilmeniz için yapmanız gerekenler şöyle..

Denetim Masası'ndan Kullanıcı Hesapları'na gideceksiniz İstediğiniz isimde yeni bir hesap açacaksınız.
    Daha sonra eski hesabındaki ayarları yeni hesabınıza taşıyacaksınız Son olarak eski hesabını sileceksiniz.

Bilgisayarınızın Kullanıcı Adını Unutursanız Yapmanız Gerekenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook kullanıcı adı değiştirme

facebook kullanıcı adı değiştirme

Facebook kullanıcı adı nasıl değiştirilir, bu değiştirme nasıl yapılıyor arkadaşlarım bilen var mı ?
  2. Facebook Kullanıcı Adı Silme

Facebook Kullanıcı Adı Silme

Facebook Kullanıcı Adı Silme nasıl oluyor ben Facebook Kullanıcı Adı Silmek istiyorum.
  3. İşte Fotojenik Olmak İçin Adım Adım Yapmanız Gerekenler

İşte Fotojenik Olmak İçin Adım Adım Yapmanız Gerekenler

nasıl fotojenik olunur nasıl fotojenik poz verilir nasıl fotojenik olabilirim Sevgili melekler, hepimizin başına zaman zaman gelir, çekindiğimiz fotolara bakıp ay ne kadar kötü çıkmışım diye burun kıvırır, o resmi ortadan yok etmeye çalışırız. :) Bu lafımıza karşılık neysen o çıkıyor işte diye şaka yapanlar da aslında yanılıyorlar. Fotoğraf çekmek de çekinmek de teknik işidir. Şimdi...
  4. Bilgisayarınızın Duvar Kağıdını Değiştirmeniz İçin Yapmanız Gerekenler

Bilgisayarınızın Duvar Kağıdını Değiştirmeniz İçin Yapmanız Gerekenler

Bilgisayarın Duvar Kağıdını Nasıl Değiştirilirebilirim Bilgisayarın Duvar Kağıdı Nasıl Değişir Sevgili melekler, bilgisayar kullanıcılarının bilmesi gereken bazı ipuçlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda Bilgisayarın Duvar Kağıdını Nasıl Değiştirilirebilirim diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Bilgisayarın Duvar Kağıdı Nasıl Değişir sayfamızda...
  5. Bilgisayarın Kullanıcı Adı Nasıl Öğrenilir ?

Bilgisayarın Kullanıcı Adı Nasıl Öğrenilir ?

Bu konu; bilgisayarın kullanıcı adını öğrenme hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz, bilgisayarınızın kullanımı ile ilgili kolaylıkları ve basit ipuçlarını teknik destek bölümümüzden sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bir önce ki konumuzda sizlere bilgisayarın kullanıcı adını unutursanız yapmanız gerekenleri anlatmıştık. Şimdi ise bir bilgisayarın kullanıcı adı nasıl...

Sayfayı Paylaş