gebe
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

bilgisi olan melekler bekleniyor yardıma !!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

melekler ben hint yağı yılan yağı badem yağı ve çam terebentin yağı aldım saçlarım için saçlara iyi geldiğini söylediler kullananınız var mı varsa bilgi istiyorum ?

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

canım ben badem yağını halen kullanıyorum yaklaşık 1,5 yıl oldu ve saça müthiş faydası var.çam terebentin yağınıda kullandım keza oda çok iyiydi; ama yılan yağı ve hint yağını kullanmadım şunuda söylim bu yağlarında saça faydalı olduğunu biliyorum

3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    ımm ben kullandım çam terebentin ve badem yağını karıştırıp şampuanıma eklemişti iyi gelmişti... yılan yağını da kullandım oda iyi geliyor fakat bekleme süresi beni sıktığından fırsatım olmuyor hiç :D:D

4. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    badem yağını ve çam terebentini nasıl kullandın canım peki ?

5. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    yılan yağını ne kadar süre bekletiliyor saçta canım çok mu uzun süre yani birde tam olarak ansıl kullandın detaylı anlatabilirmisin bana :)

bilgisi olan melekler bekleniyor yardıma !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisi olan yazsin?

bilgisi olan yazsin?

slm arkadaslar benim bir komsum var ve bu hafta tatile türkiyeye gidecekti,ama ögreniyorki hamile,,, kafasindaki soru isareti hamile oldugu zaman ucaka binebilrimi binemezmi,,,ilk 3 ay tehlikelimi degilmi,yada hic sorun olmazmi?lütfen biglisi olan yasayan varsa yazsinn,,arkadas suanda bilemiyor doktrda sen bilirsin demis benimde bilgim yok,sizin varsa yazin bende arkadasa iletim,simdiden...
  2. lütfen bilgisi olan yardım etsin...

lütfen bilgisi olan yardım etsin...

3-4 gündür sabahları ağzımı çalkaladığımda resmen kan tükürüyorum.diş etlerim kanıyor.köpek dişimin diş etinde küçük iltihap gibi birşey oluştu. ağrı yok ama sabahları kan geliyor ve haliyle ağız kokusu.bulunduğum yerde diş hekimi yok.gitsemde hamilelik şüphesi var ilaç kullanamam. lütfen bu konuda bilgisi olan yardım etsin....
  3. bilgisi olan var mı?

bilgisi olan var mı?

4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı. geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu. çok korktum. bilginiz varmı?ne yapmalıyım.
  4. bilgisi olan varmı.?

bilgisi olan varmı.?

merhaba 1.5 yıllık evliyim.6 ay önce 1 düşüğüm oldu 2 haftalık(beta hcg 38 küsür)adetle.hiçbir müdahale olmadı.eşim sperm testi yaptırdı ve üroloji doktoru sperm testine göre spermde hareket olmadığını ve 6 ay içinde herhangi 1 hastalık oldumu veya ilaç kullandımı dedi.fakat hiçbir şekilde eşim hastalanmadı ve ilaç kullanmadı.sperm hareketsiz dedi.1 kez daha sperm testi istedi 3 gün...
  5. bilgisi olan varsa paylaşsın lütfenn :/

bilgisi olan varsa paylaşsın lütfenn :/

kızlar ağzımın içinde sık sık ve uzun yıllardır aft denen yaralardan çıkıyor..Son zamanlarda acısı ve yaranın büyüklüğü arttı.Acısını dindirmeye ne yardımcı olur ?

Sayfayı Paylaş