gebe
  1. REYHAN01

REYHAN01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bilgisi olan varmı.?

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında REYHAN01 tarafından paylaşıldı.

merhaba 1.5 yıllık evliyim.6 ay önce 1 düşüğüm oldu 2 haftalık(beta hcg 38 küsür)adetle.hiçbir müdahale olmadı.eşim sperm testi yaptırdı ve üroloji doktoru sperm testine göre spermde hareket olmadığını ve 6 ay içinde herhangi 1 hastalık oldumu veya ilaç kullandımı dedi.fakat hiçbir şekilde eşim hastalanmadı ve ilaç kullanmadı.sperm hareketsiz dedi.1 kez daha sperm testi istedi 3 gün sonra.peki eşimin spermleri ölü hareketsiz ise ben 6 ay önce nasıl gebe kaldım?sperm testi hatalı diye düşünüyorum sizce hatalı sonuç çıkma ihtimali varmıdır ? test sonucu:her 2 testis normal ve lokalizasyonda olup homojen eko yapısındadır.yer kaplayan kitle saptanmamıştır.peritestiküler mayi fizyolojik düzeydedir.her 2 epididim normaldir.her 2 pampiniform pleksus venöz yapıları genişlemiş olup tortiozite göstermektedir.supin pozisyonunda,nötral durumda engeniş ven çapı sağda 2.7mm,solda 2.8mm dir.valsalva ile bu venöz yapılarda reflü akım izlenmiştir.bulgular bilateral skrotal varikolel ile uyumludur. sperm testinde sonuç:4gün perhiz süresi.ph:7,7 hacim:şeffaf.likefaksiyon:20 viskosite:azalmış.sayı ve aglutunasyon sonucunun karşısı ...........nokta.mikroskobi:her sahada;2-3 lökosit görüldü.not:direkt bakıda ve santrüfüj sonrasında canlı yada ölü hücresine rastlanmadı.sperm testinin yanlış çıkma ihtimali var mıdır?
    tşk

bilgisi olan varmı.? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yumurtlama testleri hakkında bilgisi olan varmı?????

yumurtlama testleri hakkında bilgisi olan varmı?????

kızlar yumurtlama testleri hakkında bilgisi olan varmı? baybstar die bi markanın testleri varmış.yumurtlama gününüzü tayin ediyormuş..idrardan ve tükürükten yapılıyormuş.24-48 saat öncesinde yumurtlama zamanınızın geldiğini gösteriormuş..
  2. Masaj yatakları hakkında bilgisi olan varmı

Masaj yatakları hakkında bilgisi olan varmı

Melekler benim omurilikte düzleşme var ve doktor bana fizik tedavi önerdi bizim evin yanındada masaj yatakları var uzak doğudan gelen taşlarla tedavi ediyolar bende orda tedaviye başlamak istiyorum bilgisi olan varsa yardımınızı bekliyorum
  3. oğlumun dilbağı varmış, bilgisi olan varmı?

oğlumun dilbağı varmış, bilgisi olan varmı?

Arkadaşlar, oğlum yeterince kilo alamıyordu.Doktoru dil bağı olduğunu kulak burun boğaz druna gösterip kestirmemizi tavsiye etti. Böyle bir durumla karşılaşanınız varmı ?
  4. zirkonyum diş hakkında bilgisi olan varmı?

zirkonyum diş hakkında bilgisi olan varmı?

Dişlerimi yaptıracağım ve bir arkadaşım zirkonyum önerdi. Bilemiyorum, elbette dişçime de danışacağım ama bilen varsa yazarsa sevinirim, ön bilgi olarak..
  5. epiderm lazer hakkında bilgisi olan yaptıran varmı

epiderm lazer hakkında bilgisi olan yaptıran varmı

epiderm lazer hakkında bilgi edirnmek istiyorum aranızda bununla ilgisi bilgisi ve yaptıran varsa memnun kalıp kalmadığı hakkında yorumlarda bulunabilirmi

Sayfayı Paylaş