gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

bilgisi olan yazsin?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

slm arkadaslar benim bir komsum var ve bu hafta tatile türkiyeye gidecekti,ama ögreniyorki hamile,,, kafasindaki soru isareti hamile oldugu zaman ucaka binebilrimi binemezmi,,,ilk 3 ay tehlikelimi degilmi,yada hic sorun olmazmi?lütfen biglisi olan yasayan varsa yazsinn,,arkadas suanda bilemiyor doktrda sen bilirsin demis benimde bilgim yok,sizin varsa yazin bende arkadasa iletim,simdiden tskler meleklerr

2. Güler

Güler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bilgisi olan yazsin?
    merhaba nisancim.
    hamileyken ucaga binmek sorun olmuyor. sadece hamileligin son ayda iyi olmadigini duydum...
    komsuna iyi tatiller dilerim. seni de kocaman öptüm.

3. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Anladığım kadarıyla doktor riski üstüne almak istememiş. Eltim 2.5 aylık hamileyken Avusturya'ya gitmişti bişey olmamıştı. Ama bu herkeste olmayacak anlamınada gelmez. Doktor sen bilirsin demişse binmemesinde fayda vardır bence..

4. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşını takip eden doktor daha iyi bilir bi sorunu yoksa gidebilir

5. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    sagolun melekler,valla arkadas korktu biletini iptal etmis,,,doktr kesin git demiyince buda risk almak istememiss,ilk bebegi oldugu icin,,hepinize sonsuz tskler cvplariniz icin,sevgiler

bilgisi olan yazsin? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisi olan var mı?

bilgisi olan var mı?

4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı. geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu. çok korktum. bilginiz varmı?ne yapmalıyım.
  2. bilgisi olan varmı.?

bilgisi olan varmı.?

merhaba 1.5 yıllık evliyim.6 ay önce 1 düşüğüm oldu 2 haftalık(beta hcg 38 küsür)adetle.hiçbir müdahale olmadı.eşim sperm testi yaptırdı ve üroloji doktoru sperm testine göre spermde hareket olmadığını ve 6 ay içinde herhangi 1 hastalık oldumu veya ilaç kullandımı dedi.fakat hiçbir şekilde eşim hastalanmadı ve ilaç kullanmadı.sperm hareketsiz dedi.1 kez daha sperm testi istedi 3 gün...
  3. bilgisi olan melekler bekleniyor yardıma !!

bilgisi olan melekler bekleniyor yardıma !!

melekler ben hint yağı yılan yağı badem yağı ve çam terebentin yağı aldım saçlarım için saçlara iyi geldiğini söylediler kullananınız var mı varsa bilgi istiyorum ?
  4. bilgisi olan varsa paylaşsın lütfenn :/

bilgisi olan varsa paylaşsın lütfenn :/

kızlar ağzımın içinde sık sık ve uzun yıllardır aft denen yaralardan çıkıyor..Son zamanlarda acısı ve yaranın büyüklüğü arttı.Acısını dindirmeye ne yardımcı olur ?
  5. ketojonik diyet hakkında bilgisi olan

ketojonik diyet hakkında bilgisi olan

selam arkadaşlar ketojonik diye bir diyet varmış iyi kilo verdiriyormuş bu diyet hakkında bilgisi olan yada bu diyeti yapan varsa bilgi verebilirmi acaba hakkaten kilo verdiriyormu nasıl bir diyet

Sayfayı Paylaş