gebe
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

bilgisi olanlar bana yardımda bulunsun lütfen.. !

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

melekler malum yaz geliyor ve ben bu kilolarla yaz'a girmek istemiyorum. bu yıl gerçekten çok kilo aldım. bir bitki ismi duydum beşi bir yerde zayıflama çayı diye çok etkiliymiş bu çay hakkında bilgisi olan (nasıl yapıldığı,zararı,kullanılışı) vs varsa bana yrdımcı olsun lütfen. ya da başka bilgileriniz varsa zayıflama konusun da yardımcı olursanız sevinirim. bu kilolarla başım dertte çünkü. şimdiden teşekkür ederim herkese.

kraliçearı bunu beğendi.
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende geçen yaz ender saracın beşi bi yerde çayıyla 1 ay gibi bi sürede kilo verdim ama çay başlı başına zayıflatmıyo diyet ve sporda şart.ama çayın en büyük artısı metabolizmayı hızlandırıyo zayıflamaya yardımcı oluyo

3. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    anladım canım çok teşekkür ederim. sen nasıl tükettin peki bu çayı. başlasam zaten artık spor diyet vs onlarıda yaparım o zaman en kısa zamnda başlamam da gerekiyor zaten.

4. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bn bu besi bir yerde cayi ne bilmiyorum ama bnde bir bitki cayi iciyorum.karinini tok tutuyor.yemeklerden once icmelisin rezene,papatya,kekik,sinemeki,melisa,yesilcay,biberiye bunlardan birer tatli kasigi al ve demle gunde en az5 bardak icmelisin.bol bol su icmelisin ve spor yapip porsiyonlari azaltmalisin.birde sabahlari ac karna elma sirkeside ise yariyor ama tansiyonun dusuyosa kullanma.kolay gelsin...

5. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    canım cay hakkında bişey bilmiyorum ama sana tavsiyem zayıflamak için böyle seylerle uğrasma bu kesin cözüm olmaz.üstelik zararda verebilir.bazı bitkiler dozunda kullanılmadığı zaman zehir etkisi yaratıyor.belkide kullanacağın bu bitki sana zarar verecek.onun için bence sen öncelikle beslenme alıskanlığını değiştirmelisin,bol bol su içmelisin,ve en azından 1saat kadar yürüyüş yapmalısın.kısacası spor yapmakta sart.bu yöntemle uzun yıllar kilonu korursun hemde sağlıklı yasarsın.çay may hava gazı .....

nese355 bunu beğendi.
  6. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    ben kilo vermek istediğimde bol bol gezerim zaten gezerken çok yiyomiyosun öyle zayıflayabiliyorum inş sende zayıflarsın canm

7. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    çay için çok övücü sözler kullandılar zayıflayanlar vs olmuş ben de o yüzden merak ettim zayıflama söz konusu olunca işte herşeyden medet umar oldum ben de her gün 2 litre su içmeye başladım ben de ama malesef spor yapamıyorum şimdilik anca yaza yani..

kraliçearı bunu beğendi.
  8. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    saol canm inş ya

9. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim canm önerilerin için tansiyonum düşmüyor elma sirkesini öğrenmiştim duymuştum yani ben de

10. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Kiraz sapi yap,tadini da guzel,icimi de kolay.Ben bu gunlerde kiraz sapi cayina basladim,vucudundan toksinleri atarsin ve zayiflarsin.

11. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim canım benim önerin için

12. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    her gün 2lt su içmen güzel yağ.su yağ yakmaya yardımcı olur.şimdilik spor yapamıyosan beslenme alışkanlığında ufak değişikler yaparakta zayıflaya bilirsin.öncelikle kepek ekmek yemen güzel olur yiyemiyosan ne kadar ekmek yiyosan her gecen gün biraz daha azalt.aynı sekilde hamur işlerinide azalt.özellikle karnın acıktığı zaman abur cubur atıştırma.çünkü ac karnına atıştırdığın her abur cubur(bisküvi,cikolata,gofret,cips vs gibi) vücutta yağa dönüşüyor.onun için karnın acıktığı zaman ya bi öğün yemek yemelisin yada meyva yemelisin en azından süt içmen bile faydalı olur.illa yesil cay ,bitki cayları gibi cayları beğenmiyorsan içmek zorunda değilsin normal cayını acık iç ,caya seker atıyosan önce yavas yavas azalt sonra tamamen kes arada canın sekerli içmek istersede iç nefsini köreltme.kıslar bu tavsiyelerim sadece sedaaya değil hepiniz bu sekilde yaparsanız hayatınızın bazı dönemleri diyetle gecmez.kesin cözüm olur

13. yorgunn

yorgunn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    1 bardak ılık suya 2 tatlı kaşığı elma sirkesi 1 tatlı kaşığı bal yada 1 tatlı kaşığı sirke 1 çay kaşığı bal midenin durumuna göre. bende çok araştırıp içmeye karar vermiştim 3-4 kilo vermek istiyorum sadece. gitiim sirke de aldım ama en fazla 3 yudum içebildim :) ve bıraktım. içenler var işe yarıyormuş metabolizmayı hızlandırdığı için rahat kilo verdiriyorumuş da içebilene :)

14. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim gerçekten teşekkür ederim tüm önerilerin için sana gerçekten çok yardımcı oluyorsun. sınavım vardı o yüzden bu hafta kendimi yormak istemiyorum spora o yüzden başalayamıyordum ama pazartesiden itibaren yürüyüşe başlıyorum ayarladım hepsiniufak egzersizler felan onlarıda yapacağım inş.kepek ekmek yiyemiyorum pek sevmediğim için :) ama dediğin gibi ekmeği azaltcam belli saatlerden sonra yemek yeme alşknalığımı keseceğim.şeker zaten kuallnmıyorum canm 5 yıldır şekerli çayı sevmiyorum ben tüm içecekler için öyle. gerçekten zayıflmak için tüm çabamı vercem sana da telrar teşekkür ederim tatlım :)

15. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    sirke işin içine girince biraz tedirgin oldum tadından dolayı yani :) ama içebilirsem denerim tabi teşekkür ederim canım yardımalrın için

bilgisi olanlar bana yardımda bulunsun lütfen.. ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardıma ihtiyacım var bana yardım edin lütfen

Yardıma ihtiyacım var bana yardım edin lütfen

Ben açmak istediğim konudaki resimlerin boyutlarını ayarlayamıyorum,ya çok büyük oluyor yada küçük bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.
  2. Polikistik over sorunu yada bilgisi olanlar lütfen yardım...

Polikistik over sorunu yada bilgisi olanlar lütfen yardım...

polikistik over olanlar :dilektut::dilektut:KIZLAR BENDE POLİKİSTİK OVER SORUNU VAR.. ADET DÜZENSİZLİĞİ YAŞIYORUM. 7 AYDIR HAMİLE KALAMIYORUM. PKO LU OLUP HAMİLE KALANLAR VAR MI ACABA... BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM... İÇİM ÇOK KARARDI BU KONUDAN... UMUDUMU YİTİRMEK İSTEMİYORUM
  3. bana bu müziği bulun lütfen

bana bu müziği bulun lütfen

hani taner cumartesi günü tatil yeri kazandıya deryayı ve nihatı götürdü orda nihat araba kullanıyodu yanınada deryayı almıştı orda çalınan müziğe ölüp bityorum çok seviyorum bulamıyorum nolurrrr yardım edin nolurr
  4. bilgisi olan melekler bekleniyor yardıma !!

bilgisi olan melekler bekleniyor yardıma !!

melekler ben hint yağı yılan yağı badem yağı ve çam terebentin yağı aldım saçlarım için saçlara iyi geldiğini söylediler kullananınız var mı varsa bilgi istiyorum ?

Sayfayı Paylaş