gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bilgisiz Dindarlık

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Bilgisiz Dindarlık hakkında bilgi istiyorum sizden

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bilgisiz Dindarlık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Radyo Tatlıses Bilgisi

Radyo Tatlıses Bilgisi

Müzik Türü: Türkçe Pop Yayın Alanı: Ulusal Merkezi: İstanbul Adresi: Tatlıses Group, İbrahim Karaoğlanoğlu cad. Dilek sok. no:3 Seyrantepe-İstanbul...
  2. Hayat Bilgisi

Hayat Bilgisi

hayat bilgisi öğretmenler günü izle hayat bilgisi öğretmenler günü İlköğretimde ilk üç yıl Hayat bilgisi dersi okuturuz çocuklara müfredat gereği... Adı ne güzel bir derstir o... Hayat Bilgisi... Haftada beş saatten, yılda 180 iş günü hayat bilgisi dersi... Bir yılda 180 gün eder, 3 yılda 540 gün... Matematik asla yalan söylemez, hesap ortada, düşünün 540 gün hayat bilgisi dersi okuyan birinin...
  3. Durum bilgisi

Durum bilgisi

Ben diyorum ki hani yanda biryerlerde meşgul, dışarda, çevrim dışı , çevrim içi .. gibi durum bilgileri olsa mesela olmaz mı ... sitede oldugunu bildiğimiz halde bazılarına ulaşamadıkmı o kişi meşgulse durumunu meşgul yapsa falan .. Öyle bir imkan olurmu acaba ?
  4. İlimsiz müslüman Bilgisiz Dindarlık

İlimsiz müslüman Bilgisiz Dindarlık

Bilgisiz Dindarlık nedir Bilgisiz Dindarlık hakkında bilgiler Şüphesiz ki hepimiz Müslüman ve kendimizce dini görevlerini yerine getiren dindarızdır. Zira İslam konusunda hangimiz daha bilgili, orası bilinmez. Sevgili melek'ler, biz bu yazımızda Semerkand Dergisinde yer alan ilimsiz müslüman olmaktan yani bilgisiz dindarlıktan bahsedeceğiz sizlere. İslâm, hayatın her alanına temas eden...
  5. Milli Güvenlik Bilgisi

Milli Güvenlik Bilgisi

milli güvenliğin tanımı,milli güvenlik kurulunun görevleri nelerdir,milli güvenlik bilgisi ders notları,milli güvenlik bilgisi hakkında bilgiler Milli güvenlik; devletin anayasal düzenini, milli varlığını, bütünlüğünü, uluslararası alanda siyasal, sosyal, kültürel ve ekonomik bütün çıkarlarını ve uluslararası antlaşmalarla belirlenen haklarını her türlü iç ve dış tehditlere karşı koruması...

Sayfayı Paylaş