gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Seçim Sonuçları

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

bilim ve sanat merkezlerine öğretmen seçimi bilim ve sanat merkezi sınav soruları merkezi öğretmen sınav soruları seçme sınavı Bilim ve Sanat Merkezleri Ağustos 2008 Seçim Sonuçları

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı

Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Seçim Sonuçları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmen istiyoruz eylemi sonuç verdi

Öğretmen istiyoruz eylemi sonuç verdi

münir ataman ŞIRNAK’ın Beytüşşebap İlçesi’ne 15 kilometre uzaklıktaki Pınarbaşı Köyü’nde öğretmen yokluğu nedeniyle eğitim alamayan 35 öğrenci, dün bir grup veliyle birlikte minibüslerle Beytüşşebap’a geldi. Öğrenciler, ellerinde Türk bayrakları, üzerlerinde önlükleriyle yürüyüş yaparak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne gitti. Beytüşşebap Milli Eğitim Müdürü Münir Ataman’ın makamına çıkan...
  2. ALLAH VE BİLİM FARKLI ŞEYLER MİDİR?, Bilim O'nun Sanat dilidir...

ALLAH VE BİLİM FARKLI ŞEYLER MİDİR?, Bilim O'nun Sanat dilidir...

Bilim insanoğlunun aklını kullanarak, evreni araştırmasının sonucu bir kısım mevcut varlık üzerinde tasarruf yaparak bir kısım ürünlere ulaşması eylemidir. Bilim adamı kendisine verilen aklı kullanır, kendisine verilen madde materyalini değerlendirir. Var edilmiş nesneler üzerine yoğunlaşır, işleyişlerine açıklamalar ve isimlendirmeler getirir, yeni sentezlere verilere ulaşır. Bu durumda...
  3. Seçim sonucu piyasaları nasıl etkiledi?

Seçim sonucu piyasaları nasıl etkiledi?

Seçimin etkisi sınırlı oldu. Sabah saatlerinde 1,70'in üzerine çıkan dolar 1,69'a geriledi. Yerel seçim sonuçlarının piyasalara etkisi sınırlı oldu. Haftanın ilk işlem gününde borsada düşüş, dolarda yükseliş gözlendi. Bankalararası piyasada dolar ilk işlemlerde 1,70 lira seviyesinin üzerinde güne başlarken bankacılar yükselişte yerel seçim sonuçlarının sınırlı etkisi olduğunu...
  4. öğretmen dayağının sonuçları(bakmadan geçmeyin).

öğretmen dayağının sonuçları(bakmadan geçmeyin).

(((( kim haklı yada kim haksız die tartışmak gerekse de haberi okuduğum zaman yaptığım yorumlar şu şekilde oldu:dayak dünyanın hiç bir yerinde sorunlara çözüm olamamıştır ve ne yazıkki öğretmen eğer bi terbiyesizlk gördüyse! (bilemiyoruz soruşturma bitmeden kmsye hüküm veremeyiz)neden bunu konuşarak yada ölede olmadysa displin kuruyla halletmye çalışmadı?hiç bi terbiyeszlğn sonucu öğrencinin...
  5. Öğretmen Atama Sonuçları Açıklandı!

Öğretmen Atama Sonuçları Açıklandı!

öğretmen atama, öğretmen atama sonuçları, 2013 eylül öğretmen atama sonuçları Sevgili melekler, 40 bin öğretmenin merakla beklediği öğretmen atama sonuçları açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB ), belirlenen branşlar için KPSS'de ilk kez düzenlenen Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi'ne göre ilk öğretmen ataması yapıldı. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın İstanbul'dan telekonferansla katıldığı...

Sayfayı Paylaş