gebe
  1. EspanOL

EspanOL Forum Okuru

Bilişim sektörü yüzde 11.6 büyüdü

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında EspanOL tarafından paylaşıldı.

İnterpromedya'nın 26 Haziran'da sekizincisini açıklayacağı Bilişim 500'e göre, sektör 2006 yılında 20.9 milyar dolar ciroya ulaştı.
    Bilgi ve iletişim teknolojileri pazarı ile ilgili verileri ortaya koyan Bilişim 500 araştırmalarının sekizincisi 26 Haziran'da açıklanacak. 2006 yılının tablosunu ortaya koyacak araştırmaya göre Türkiye bilişim pazarı 2006 yılında, yüzde 11.6 büyüyerek 20.9 milyar dolar cirosal hacme ulaştı.
    Bilişim sektörünün liderleri, 26 Haziran 2007 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi’nde yapılacak tören ile açıklanacak. Bu yıl ilk olarak üretici firmalar ile toptancı/dağıtıcı/bayi olan firmalar ayrı ayrı değerlendirilecek. Törenin bu yılki konuk konuşmacısı ise Akbank Genel Müdürü Zafer Kurtul.

Bilişim sektörü yüzde 11.6 büyüdü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı

Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı

Bilgisayar sistemleri yolu ile elde edilen bilgileri yönetim ve işletme alanlarındaki sorunların çözümüne uygulayabilen kişidir. GÖREVLER -Hedeflere ulaşmak için kısa ve uzun dönemli planlar oluşturur, -Yönetim bilişim sistemleri birimlerinde sistemin alt yapısını planlar, -Sistem için gerekli donanım, yazılım ve personeli belirler ve bunların teminine çalışır, -PC bilgisayar sistemini ve...
  2. Coca-Cola, Türkiye desteği ile dünyada yüzde 13 büyüdü

Coca-Cola, Türkiye desteği ile dünyada yüzde 13 büyüdü

Dünyanın en büyük alkolsüz içecek firması Coca-Cola’nın bu yılın üçüncü çeyreğinde gerçekleştirdiği yüzde 13’lük büyümede Türkiye’nin de katkısı oldu. The Coca-Cola Company İcra Başkanı Muhtar Kent, Coca-Cola’nın dengeli coğrafik ve portföy büyümesini güçlendirmeyi başardığını söyledi. DÜNYA içecek devi Coca-Cola’nın üçüncü çeyrekte yüzde 13’lük büyüme göstermesinde Türkiye de katkı...
  3. Bilişim Terimleri ve Türkçe

Bilişim Terimleri ve Türkçe

BİLİŞİM TERİMLERİ ile BİLİŞİM TERİMLERİ ile "TÜRKÇE" ÜZERİNE Türkiye Bilişim Derneği tartışı ortamındaki bir konu, "Türkçe konuşan bir toplulukla yazışırken İngilizce kullanmanın anlamlı olup olmadığı"ydı. Yazışmalar sırasında tartışıya katılanlardan bir sayın üyenin "elmek" sözcüğünü kullandığını görünce merak ettim ve çevremdeki arkadaşlara...
  4. sinema sektörü krize rağmen 2008’i yüzde 30 büyümeyle kapatmayı başardı.

sinema sektörü krize rağmen 2008’i yüzde 30 büyümeyle kapatmayı başardı.

Türkiye’de bir milyar dolarlık büyüklüğe ulaşan sinema sektörü krize rağmen 2008’i yüzde 30 büyümeyle kapatmayı başardı. 39 milyon bilet satışının gerçekleştiği sektör, bir önceki yıl yüzde 20 olan büyümesini de geride bıraktı. CNN Türk ve Hürriyet’in birlikte hazırladığı "Küresel Krizde Sinemanın Yol Haritası" programında sektör temsilcileri, sinemanın bu yıl bire üç getiri...
  5. Sigorta ve Bilişim Sektörü

Sigorta ve Bilişim Sektörü

İyi eğlenceler MELEKLER... Sizlere bu konuda sigortacılık hakkında edindiğim bilgileri sunacağım. Umarım sizler için yararlır konu açmışımdır. Bu konuda sormak istediklerinizi çekinmeden sorunuz lütfen.Bilgilerim doğrultusunda cevaplamaya gayret göstereceğim. Biliniz ki o an cevap veremesem araştırıp size mutlaka dönüş yapacağımdır. SAYGILARIMLA

Sayfayı Paylaş